07:43 2020 Balandžio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.0936
 • RUB86.4750
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  68

  Pirmieji sprogimai nugriaudėjo Kolombo Šv. Antano bažnyčioje ir Negombo Šv. Sebastijono bažnyčioje

  VILNIUS, balandžio 21 — Sputnik. Per sprogimus, kurie Šv. Velykų sekmadienį nugriaudėjo keliose Šri Lankos bažnyčiose ir viešbučiuose, žuvo apie 160 žmonių, praneša  naujienų agentūra RIA Novosti.

  Pirmieji sprogimai nugriaudėjo Kolombo Šv. Antano bažnyčioje ir Negombo Šv. Sebastijono bažnyčioje.

  Įpusėjus rytui, į Kolombo valstybinę ligoninę buvo atvežti mažiausiai 160 žmonių, kurie buvo sužeisti per sprogimą Šv. Antano bažnyčioje.

  Netrukus po to, kai pasirodė pranešimų apie šiuos sprogimus, policija patvirtino, jog sprogimai taip pat nugriaudėjo trijuose sostinės viešbučiuose ir vienoje bažnyčioje Batikaloa mieste rytinėje šalies dalyje.

  Batikaloa ligoninės atstovas pranešė, jog po sprogimo į ligoninę buvo atvežta per 300 sužeistų žmonių.

  "Yra daug aukų, įskaitant užsieniečius", — sakė ekonomikos reformos ir valstybės pasiskirstymo ministras Harsha de Silva.

  Socialiniuose tinkluose pasirodė nuotraukų, kuriose matyti, jog per sprogimą buvo beveik nuplėštas vienos bažnyčios stogas, o ant grindų matyti stogo čerpių ir medinių nuolaužų bei kraujo dėmių.

  Šri Lankoje vyrauja budizmas, o katalikybę išpažįsta tik maždaug 6 proc. gyventojų, tačiau ši religija yra laikoma vienijančia jėga, nes ją išpažįsta ir tamilai, ir gyventojų daugumą sudarantys sinhalai.

  Tegai:
  sprogimas

  Svarbiausios temos