23:11 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0791
 • RUB82.4810
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  29

  Šri Lankoje Šv. Velykų sekmadienį nugriaudėjo aštuoni sprogimai, kurių taikiniais tapo prabangūs viešbučiai ir bažnyčios ir per kuriuos žuvo daugiau kaip 200 žmonių

  VILNIUS, balandžio 21 — Sputnik. Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė ir premjeras Saulius Skvernelis savo ir Lietuvos žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą dėl daugiau nei šimto gyvybių pareikalavusių ir šv. Velykų sekmadienį visiems tikintiesiems aptemdžiusių sprogdinimų Šri Lankos miestuose, rašoma Prezidentūros pranešime.

  Anot šalies vadovės, šie tragiški įvykai ir nepateisinamas smurtas prieš maldininkus keliose Šri Lankos bažnyčiose – didžiulis sukrėtimas šaliai ir visiems jos gyventojams.

  Šiuo ypač sunkiu metu Prezidentė palinkėjo didžiausios stiprybės ir vilties aukų šeimoms ir artimiesiems, sveikatos sužeistiesiems, vienybės ir susitelkimo visiems Šri Lankos žmonėms.

  "Visiems pasaulio tikintiesiems ir maldininkams svarbią dieną – šventų Velykų sekmadienį – aptemdė tragiški išpuoliai, nusinešę nekaltų žmonių gyvybes ir pasėję nerimą bei baimę. Toks brutalaus smurto protrūkis — nepateisinamas ir smerktinas. Šiuo sunkiu šaliai metu reiškiu nuoširdžią užuojautą aukų artimiesiems. Linkiu spartaus gijimo nukentėjusiems ir vienybės bei susitelkimo visai Šri Lankos tautai“, - sakoma Premjero užuojautoje.

  Šri Lankoje Šv. Velykų sekmadienį nugriaudėjo aštuoni sprogimai, kurių taikiniais tapo prabangūs viešbučiai ir bažnyčios ir per kuriuos žuvo daugiau kaip 200 žmonių, įskaitant kelias dešimtis užsieniečių. Šri Lankos gynybos ministras paskelbė, kad buvo sulaikyti septyni įtariamieji.

  Tegai:
  sprogimas, Velykos, Šri Lanka

  Svarbiausios temos