05:21 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  58

  Sprogimų metu taip pat nukentėjo daugiau nei 500 žmonių, 24 asmenys, įtariami dalyvavę vykdant sprogdinimus, buvo sulaikyti

  VILNIUS, balandžio 22 — Sputnik. Per sprogimus Šri Lankoje žuvusiųjų skaičius padidėjo iki 290 žmonių, dar 500 nukentėjo, pirmadienio rytą praneša televizijos kanalas "News 1st" su nuoroda į policiją.

  Šv. Velykų sekmadienį keliose Šri Lankos bažnyčiose ir viešbučiuose nugriaudėjo keletas sprogimų. Pirmieji šeši sprogimai nugriaudėjo trijose šalies šventyklose ir trijuose viešbučiuose, septintas — salos vakaruose, aštuntas — gyvenamajame komplekse, esančiame Kolombo priemiestyje.

  Policija sulaikė 24 žmones, įtariamus prisidėjimu prie šių sprogdinimų, jie laikomi baudžiamųjų tyrimų skyriuje.

  Šalies valdžia dėl teroro išpuolių įvedė komendanto valandą ir laikinai užblokavo socialinius tinklus ir mobiliąsias programėles, tokias kaip WhatsApp, Viber ir Facebook.

  Pirmadienio rytą komendanto valanda nutraukta.

  Remiantis atnaujintais duomenimis, tarp žuvusiųjų buvo Danijos, Japonijos, Pakistano, Maroko, Indijos, Bangladešo, Kinijos, Nyderlandų, JAV, Turkijos ir Didžiosios Britanijos piliečių. Lietuvos URM duomenimis, per balandžio 21 dieną keliose Šri Lankos bažnyčiose ir keliuose viešbučiuose vykusiuose teroro aktuose Lietuvos piliečiai nenukentėjo.

  Dar šia tema

  Prancūzijoje vairuotojas bandė įvažiuoti į karių minią
  Rusija teigia, kad paskutiniai teroristų išpuoliai buvo koordinuojami per "Telegram"
  Šri Lankos bažnyčiose ir viešbučiuose sprogimų metu žuvo apie 160 žmonių
  Tegai:
  išpuolis, Šri Lanka

  Svarbiausios temos