14:22 2019 Spalio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1043
 • RUB70.8034
  Kim Čen Uno vizitas į Rusiją

  Ekspertas: Kim Čen Uno vizitas į Rusiją — istorinis įvykis

  © Sputnik / Виталий Аньков
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  43 0 0

  Kim Čen Uno atvykimas derybų su Putinu rodo, kad pasiekti susitarimo su JAV prezidentu dėl branduolinio nusiginklavimo nepavyko, mano ekspertas Pavelas Feldmanas

  VILNIUS, balandžio 24 — Sputnik. Šiaurės Korėjos lyderis Kim Čen Unas atvyko į Primorskio kraštą specialiu traukiniu. Planuojama, kad balandžio 25 dieną Vladivostoke įvyks derybos su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu.

  Kim Čen Unas atvyko į Rusiją, nuotrauka iš įvykio vietos
  Пресс-служба Администрации Приморского края

  Tai bus pirmasis dviejų vadovų susitikimas ir pirmasis Kim Čen Uno užsienio vizitas po jo perrinkimo.

  Interviu Sputnik Radijui Rusijos tautų draugystės universiteto Strateginių tyrimų ir prognozių instituto direktoriaus pavaduotas Pavelas Feldmanas pasakė, kad Kim Čen Uno derybos su Putinu rodo, kad Šiaurės Korėjos lyderiui nepavyko pasiekti susitarimo dėl branduolinio nusiginklavimo su JAV prezidentu Donaldu Trampu.

  "Derybos su Trampu, kurios vyko du kartus, sukėlė Kim Čen Unui nusivylimą. Dabar bus antras bandymas, tačiau jau suderinus su Maskva. Žinoma, Vakarų pasaulis įsitemps, pirmiausia JAV. Bus labai įdomu, kokie šešėliniai, galbūt, be protokolo, susitarimai bus sudaryti tarp Maskvos ir Kim Čen Uno. Iš tiesų, šiandien turime galimybę parodyti, kad mes galime geriau", — pareiškė ekspertas.

  Tačiau Feldmanas suabejojo tuo, kad Rusija galės tarpininkauti tarp Šiaurės Korėjos ir JAV, nes Vašingtonas nepasitiki Maskva.

  "Greičiausiai, gims kažkoks naujas formatas, galbūt, net be JAV, pritraukus ES, JT ir, žinoma, visų pirma tarp Kinijos, Šiaurės Korėjos ir Rusijos. Kitaip tariant, mes stengsimės pasiekti susitarimą be Amerikos", — pažymėjo ekspertas.

  Feldmanas taip pat pavadino Kim Čen Uno vizitą į Rusiją istoriniu įvykiu.

  Dar šia tema

  Italas traktoriumi "išgraviravo" savo lauke Kim Čen Uno veidą
  Trampas parodė Kim Čen Unui vaizdo įrašą apie "likimo pasirinkimą"
  Donaldas Trampas pavadino Kim Čen Uną draugu
  Vladivostoke pastebėtas Kim Čen Uno limuzinas
  Tegai:
  Šiaurės Korėja, Vladimiras Putinas, Rusija, Kim Čen Unas

  Svarbiausios temos