21:17 2020 Vasario 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.0816
 • RUB68.9685
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  66

  Renginys skirtas Didžiojo Tėvynės karo įvykiams

  VILNIUS, balandžio 30 — Sputnik. Istorinėje akcijoje "Pergalės diktantas" dalyvaus daugiau nei 2,5 tūkstančio žmonių. Apie tai pranešė Rusijos federalinės agentūros "Rossotrudničestvo" spaudos tarnyba.

  Pažymima, kad akcija vyks gegužės 7 dieną 39 miestuose 23 pasaulio šalyse. Organizatoriai šiam įvykiui paruošė 45 vietas, tarp kurių yra Rusijos mokslo ir kultūros centrai, taip pat bibliotekos, universitetai, muziejai, mokyklos ir įvairios visuomeninės organizacijos.

  "Džiaugiamės, kad mūsų centrai užsienyje ne tik patys aktyviai dalyvauja rengiant projektą, bet ir sugebėjo rasti daug partnerių, ir tokiu būdu žymiai išplėtė projekto geografiją ir auditoriją", — sakė "Rossotrudničestvo" vadovė Eleonora Mitrofanova.

  Visos Rusijos istorinė akcija "Pergalės diktantas" skirta Didžiojo Tėvynės karo įvykiams ir Didžiosios Pergalės 74-osioms metinėms.

  Pasak organizatorių, jos tikslas yra įtraukti visuomenę į karo istorijos tyrimą. Ši akcija taip pat prisideda prie jaunimo istorinio raštingumo ir patriotinio ugdymo gerinimo.

  Dar šia tema

  Sankt Peterburge įvyko paradas, skirtas 75-osioms Leningrado blokados nutraukimo metinėms
  Zacharova įvertino draudimą Pergalės dieną Latvijoje dėvėti TSRS karinę uniformą
  Leningrado regione rastos nacių koncentracijos stovyklos kalinių palaikų liekanos
  Tegai:
  Didysis Tėvynės karas, Rusija, Pergalės diena

  Svarbiausios temos