21:59 2020 Balandžio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.0906
 • RUB85.8405
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  90

  Moteriai teko kreiptis gydytojų pagalbos

  VILNIUS, gegužės 1 — Sputnik. RIA Novosti korespondentė Viktorija Ivanova, kuri dirbo Paryžiaus manifestacijų vietoje gavo kelis smūgius gumine lazda.

  Žurnalistė dirbo pačiame riaušių centre centre, mobiliuoju telefonu nufilmavo, kas vyksta. Policininkai, kurie stengėsi išsklaidyti chuliganus, pradėjo mušti lazdomis visus iš eilės. Nepaisant to, kad ant RIA Novosti korespondentės rankos buvo uždėtas raištis su užrašu "Spauda", o ant šalmo — atitinkamas lipdukas, policija vis tiek pradėjo ją mušti.

  Jie sudavė jai per galvą ir ranką.

  "Medicinos savanoriai patraukia mane ir paklausė, ar man nereikia pagalbos. Šalmas išgelbėjo mane nuo sunkių sužalojimų, bet man vis dar skauda ranką", — sakė Viktorija.

  Žurnalistė nuvyko į ligoninę, jos ranka ištino, ryškiai pastebimas lazdos smūgio pėdsakas.

  Šiandien Paryžiuje vyksta tradicinės Gegužės 1-osios eitynės. Šiais metais be profesinių sąjungų organizacijų eitynėse dalyvauja ir "geltonųjų liemenių" judėjimo rėmėjai. Be to, žiniasklaida įspėjo, kad nuo pusantro iki dviejų tūkstančių radikalių chuliganų ketina pasinaudoti renginiu. Policija atliko prevencinius patikrinimus ir prieš pat eitynes sulaikė 165 žmones. Nepaisant to, nepavyko visiškai išvengti neramumų. Pirmieji susidūrimai įvyko Monparnaso bulvare. Chuliganai mėtė į policininkus butelius ir alaus skardines. Reaguodami, apsaugos pareigūnai panaudojo dūmų bombas ir lazdas bei ašarines dujas.

  Dar šia tema

  Trampas patarė Prancūzijos valdžiai, kaip sustabdyti riaušes
  Žiniasklaida: apie 800 žmonių dalyvauja "geltonųjų liemenių" protestuose Paryžiuje
  Tegai:
  Paryžius

  Svarbiausios temos