01:43 2020 Lapkričio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)
  89

  Inauguracijos metu Zelenskio komanda "planuoja nustebinti netikėtumais"

  VILNIUS, gegužės 2 — Sputnik. Vladimiro Zelenskio priesaikos procedūra vyks tokiu formatu, kokio šalyje dar nebuvo, sakė jo štabo narys Jurijus Kostiukas interviu leidiniui Ukrainskaja Pravda.

  Pasak jo, inauguracijos metu Zelenskio komanda "planuoja nustebinti netikėtumais".

  "Be abejo, yra oficiali procedūra (Radoje — Sputnik), kurią mes gerbiame. Tiesa, mes manėme, kad deputatus galima pasikviesti į kokią nors kitą vietą prezidento inauguracijai, tačiau tam reikėtų pakeisti reglamentą. Yra istoriškai susiklosčiusios procedūros, kurias turime gerbti ir vykdyti jų sąlygas. O vėliau mes ką nors sugalvosime", — sakė Kostiukas.

  "Mes diskutuojame šiuo klausimu, nenoriu atskleisti visų paslapčių. Manau, kad tokios inauguracijos dar nėra buvę. Galiu tik pasakyti, kad bus kažkas labai įdomaus", — pridūrė jis.

  Kostiukas taip pat paminėjo, kad Zelenskis nusprendė dalyvauti prezidento rinkimuose jau praėjusių metų balandį, žadėdamas, kad jis niekada netaps "klasikiniu politiku".

  Antradienį Centrinė rinkimų komisija oficialiai paskelbė Zelenskį prezidento rinkimų nugalėtoju. Antrajame etape jį palaikė 73,22 proc. rinkėjų; Petro Porošenko — 24,45%.

  Valstybės vadovo inauguracija turi būti paskelbta per trisdešimt dienų nuo oficialaus rinkimų rezultatų paskelbimo. Tikslią datą nustato Aukščiausioji Rada atskiru dekretu.

  Temos:
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)

  Dar šia tema

  Rada kritiškai įvertino Zelenskio kelionę į Turkiją
  "Reuters" surado prabangų Zelenskio žmonos butą Kryme
  Zelenskis įspėjo apie sukčius, kurie prisidengia jo vardu
  Tegai:
  inauguracija, Vladimiras Zelenskis

  Svarbiausios temos