03:01 2020 Birželio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  59

  Serialas bus amerikiečių rašytojo ir žurnalisto Maiklo Leviso knygos "Penktoji rizika" kino versija

  VILNIUS, gegužės 3 — Sputnik. Prodiuserių kompanija "Higher Ground Productions", kuri priklauso buvusiam JAV prezidentui Barakui Obamai ir jo žmonai Mišelei, anonsavo serialo apie Donaldo Trampo administracijos darbo pradžią,  informuoja portalas "News 18".

  Serialas bus amerikiečių rašytojo ir žurnalisto Maiklo Leviso knygos "Penktoji rizika" kino versija, kurioje kalbama apie perėjimą nuo Barako Obamos administracijos iki Trampo pirmininkavimo bei apie naujo šalies vadovo politinius paskyrimus. Knyga yra esė kolekcija, pagrįsta Energetikos, Prekybos ir Žemės ūkio ministerijų pareigūnų interviu.

  Įmonė kurs įvairių rūšių projektus plačiai auditorijai, įskaitant pilnametražius ir dokumentinius filmus. Tarp jų — biografinė juosta apie amerikiečių rašytoją Frederiką Daglasą, serialas apie madas Niujorke po Antrojo pasaulinio karo ir dokumentinis filmas apie žmones su negalia.

  Žiniasklaida atskleidė Trampo dienos režimą >>

  Anksčiau pranešta apie JAV bendrovės filmų ir serialų kūrėjo "Netflix" sutartis su Obama ir jo žmona Mišele režisuoti įvairių formatų filmus. Obamos kompanija filmuoja serialą apie Trampo administraciją.

  Tegai:
  kinas, žurnalistas, rašytojas, serialas

  Svarbiausios temos