11:48 2021 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2225
 • RUB90.3519
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  86

  Vyras sunkiai sužeistas, tačiau liko gyvas

  VILNIUS, gegužės 6 — Sputnik. Havajų ugnikalnių nacionaliniame parke turistas įkrito į aktyvaus vulkano Kilauea kraterį, praneša "The New York Times". Turistas perlipo per tvorą, nes norėjo geriau įsižiūrėti į kraterį.

  "Turistas, 32 metų amžiaus kareivis, atėjo į Havajų vulkanų nacionalinį parką, įkrito į aktyvaus ugnikalnio Kilauea kraterį, kai norėjo į jį eriau įsižiūrėti. Žmogus perlipo per tvorą prie stebėjimo platformos, paslydo ir krito žemyn daugiau nei 20 metrų", — rašo leidinys.

  Gelbėtojai ir ugniagesiai devynias valandas ieškojo nukentėjusiojo ir rado jį siaurame kraterio ruože. Turistas lynais pakeltas į paviršių ir paskui išsiųstas į ligoninę.

  "Lankytojams draudžiama lipti virš apsauginių tvorų, o uolos kraštai, kurie gali sutrupėti tiesiai po kojomis, yra labai pavojingi. Galima ne tik sunkiai susižaloti, bet ir mirti", — sakė vyriausiasis nacionalinio parko inspektorius John'as Broward'as.

  Pasak laikraščio, vyras patyrė rimtų sužalojimų, tačiau gydytojai sugebėjo stabilizuoti jo būklę. Paskutinį kartą Kilauea išsiveržimas buvo užfiksuotas praėjusių metų gegužę.

  Dar šia tema

  Paskebtas Etnos ugnikalnio išsiveržimo vaizdo įrašas
  Tegai:
  ugnikalnis, Havajai

  Svarbiausios temos