20:23 2020 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  36

  Partneris tikina, kad pasibaigus prezidentavimo laikotarpiui, Zelenskis atgaus savo verslo dalį

  VILNIUS, gegužės 6 — Sputnik. Naujai išrinktas Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis pasitraukė iš verslo, patvirtino jo partneris Sergejus Šefiras.

  "Galbūt dar liko vienas ar du parašai. Atidavė nors savo dalį. Gal man, gal Borisui (Šefirui — Sputnik), aš nebepamenu. Tai visai nereikšminga, nes nei aš, nei Borisas neabejotinai nepakišime jo ir neišduosime", — sakė jis interviu portalui "theBabel".

  Pasak verslininko, Zelenskis "gaus dividendus už autorines teises, kai kurie prekės ženklai liko jam".

  Jo dalis bus grąžinta, pasibaigus penkerių metų prezidentavimo laikotarpiui, pridūrė Šefiras.

  Anksčiau Zelenskis sakė, kad dar iki rudenį planuojamų parlamento rinkimų norėtų pasitraukti iš savo verslo. Be to, pasak naujai išrinkto prezidento, jis ir jo komanda neturi verslo Rusijoje, tačiau žurnalistai paneigė šiuos pareiškimus.

  Tyrimo duomenimis, trys Rusijos įmonės priklauso Kipro "Green Family LTD", kuri savo ruožtu yra "Kvartal 95" studijos Ukrainoje įkūrėja.

  Kipro bendrovės naudos gavėjai yra Zelenskis, jo verslo partneriai Andrejus Jakovlevas, Borisas ir Sergejus Šefirai, taip pat Timuras Mindičas. Sausio pabaigoje Zelenskis paskelbė, kad pasitraukė iš Kipro bendrovės.

  Antrasis Ukrainos prezidento rinkimų turas, kuriame varžėsi Vladimiras Zelenskis ir dabartinis prezidentas Petro Porošenko, įvyko balandžio 21 dieną. Savaitės pradžioje Ukrainos VRK oficialiai paskelbė, kad Zelenskis laimėjo, surinkęs rekordinius 73,22 procento balsų.

  Valstybės vadovo inauguracija turi būti paskelbta per trisdešimt dienų nuo oficialaus rinkimų rezultatų paskelbimo. Tikslią datą nustato Aukščiausioji Rada atskiru dekretu.

  Dar šia tema

  Putinas nori aptarti su Zelenskiu Minsko susitarimus ir dujas
  Zelenskis įspėjo apie sukčius, kurie prisidengia jo vardu
  Zelenskio būstinė pažadėjo surengti "neregėtą" prezidento inauguraciją
  Kijevas galės susigrąžinti Donbasą po penkerių metų, pareiškė Zelenskio patarėjas
  Tegai:
  verslas, Ukraina, Vladimiras Zelenskis

  Svarbiausios temos