23:40 2019 Liepos 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1215
 • RUB70.6525
  Petro Porošenko, archyvinė nuotrauka

  Europos Komisijos atstovas netyčia pavadino Porošenko Pedro

  © REUTERS / VASILY FEDOSENKO
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  39 0 0

  Schinas suklydo trumposios konferencijos metu kalbėdamas apie Europos Komisijos vadovo Žano Klodo Junkerio susitikimą su Ukrainos lyderiu

  VILNIUS, gegužės 14 — Sputnik. Europos Komisijos atstovas Margaritis Schinas suklydo tardamas dabartinio Ukrainos prezidento vardą ir pavadino jį Pedro Porošenko, praneša RIA Novosti.

  Schinas suklydo trumposios konferencijos metu kalbėdamas apie Europos Komisijos vadovo Žano Klodo Junkerio susitikimą su Ukrainos lyderiu.

  "Jis ką tik susitiko su Ukrainos prezidentu Pedro Porošenko, kuris įteikė Junkeriui Ukrainos Jaroslavo Išmintingojo ordiną", — sakė Schinas.

  1995 metais Ukrainoje buvo įsteigtas kunigaikščio Jaroslavo Išmintingojo ordinas. Juo apdovanojama už ypatingus nuopelnus Ukrainai valstybės kūrimo srityje, šalies autoriteto stiprinimą tarptautinėje arenoje, ekonomikos, mokslo bei švietimo vystymą ir pan.

  Porošenko įteikė ordiną Junkeriui ceremonijos metu Briuselyje. Pasak jo, tai yra apdovanojimas už asmeninį Europos Komisijos vadovo indėlį į "Ukrainos ir ES bendradarbiavimo plėtojimą". Atsakydamas į tai, Junkeris patapšnojo Ukrainos prezidentą per pakaušį.

  Dar šia tema

  Žiniasklaida paskelbė, kokiais vardais Porošenko šeima slapta išvyksta iš šalies
  Rados narė įvardijo didžiausią Porošenko klaidą prieš rinkimus
  Porošenko rusofobiją pavertė valstybės politika
  Tegai:
  Europos Komisija, Ukraina

  Svarbiausios temos