19:26 2019 Liepos 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1269
 • RUB70.5998
  Sergejus Puskepalis, archyvinė nuotrauka

  Lietuvių kilmės aktorius Puskepalis atskleidė, kodėl nesifilmuoja Vakaruose

  © Sputnik / Кирилл Каллиников
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  50 0 0

  Pasak aktoriaus, Vakarų filmų kūrėjai negerbia rusų

  VILNIUS, gegužės 17 — Sputnik. Nusipelnęs Rusijos menininkas, teatro ir kino aktorius Sergejus Puskepalis interviu "Večerniaja Maskva" paaiškino, kodėl jis atsisako filmuotis Vakaruose.

  "Taip, man siūlo filmuotis Vakaruose. Gana dažnai. Bet aš nenoriu ir nedarysiu to. Man nepatinka tai, kaip Vakarų filmuose rodomi Rusijos žmonės. Nenoriu dalyvauti ten, kur negerbiama Rusija ir rusai", — sakė aktorius.

  Pasak "Večerniaja Maskva", po to, kai Puskepalis vaidino kartu su britų aktoriumi Jude Law filme "Juodoji jūra", jam pradėjo siūlyti įdomius vaidmenis Vakarų filmuose, tačiau jis atsisako priimti tokius pasiūlymus, nepaisant siūlomų honorarų.

  Sergejus Puskepalis yra sovietų ir rusų aktorius ir režisierius. Nuo praėjusių metų gruodžio mėnesio jis yra Gorkio Maskvos akademinio teatro meno vadovas. Puskepalis vaidino tokiuose filmuose kaip "Metro", "Juodoji jūra", "Mūšis už Sevastopolį". Už vaidmenį filme "Kaip aš praleidau šią vasarą" jis kaip geriausias aktorius gavo Berlyno kino festivalio "Sidabrinio lokio" apdovanojimą.

  Anksčiau Puskepalis interviu Sputnik Lietuva pasakojo, kad mėgdavo vasarą leisti Lietuvoje, kur gyveno jo seneliai.

  Dar šia tema

  Irutė Vengalytė: lietuvė su kasomis Rusijos scenoje
  Aktorė Danutė Juronytė
  Tegai:
  kinas, Rusija, Sergejus Puskepalis

  Svarbiausios temos