08:06 2020 Rugpjūčio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1726
 • RUB86.6018
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  108

  Anksčiau JAV korporacija "Google" pareiškė, kad nutraukia bendradarbiavimą su Kinijos kompanija "Huawei", nes JAV vyriausybė įtraukė ją į "juodąjį sąrašą"

  VILNIUS, gegužės 20 — Sputnik. Kinijos kompanijos "Huawei" atstovai pakomentavo JAV korporacijos "Google" sprendimą nutraukti bendradarbiavimą. Pranešimo tekstą paskelbė leidinys "The Verge".

  Pažymima, kad išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių "Huawei" ir "Honor" savininkai ir toliau gaus saugumo atnaujinimus ir serviso aptarnavimą. Tai taikoma ir išmaniesiems prietaisams, kuriuos galima įsigyti ir šiandien.

  "Kompanija "Huawei" padarė žymų įnašą į "Android" plėtrą ir augimą pasaulyje. Būdami vieni iš pagrindinių globalinių "Android" partnerių, mes glaudžiai dirbome su jų platforma atviru kodu, kad būtų sukurta tam tikra ekosistema tiek vartotojų, tiek pramonės interesais", — sakoma pranešime.

  "Huawei" atstovai pabrėžė, kad bendrovė ir toliau dirbs vartotojų labui visame pasaulyje.

  Anksčiau "Reuters" pranešė, kad "Google" nutraukia bendradarbiavimą su "Huawei", nes JAV vyriausybė Kinijos kompaniją įtraukė į "juodąjį sąrašą".

  Taigi, "Huawei" bus apribota prieiga prie JAV korporacijos technologijų ir programinės įrangos. Tai reiškia, kad "Huawei" išmanieji įtaisai negaus "Android" operacinės sistemos naujinių, be to, negalės naudotis tokiomis programomis kaip "Google Play" ir "Gmail".

  Vėliau "Google" atstovai pareiškė, kad "Google Play" ir "Google Play Protect" ir toliau veiks pas vartotojus, kurie jau įsigijo "Huawei" produkciją.

  Dar šia tema

  Ekspertas: juokinga girdėti, kad Kinija gali "šnipinėti" Baltijos šalyse
  Paskelbti geriausi 2018-ųjų išmanieji telefonai
  Linkevičius: ES turi daug klausimų dėl "Huawei"
  Kaip Lietuvos politinis panoptikumas už ūsų tampo Kinijos tigrą
  Tegai:
  Kinija, JAV, Google, Huawei

  Svarbiausios temos