07:01 2019 Spalio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1031
 • RUB70.8543
  USS Florida

  Žiniasklaida atskleidė sekso skandalą JAV povandeniniame laive

  CC0 / U.S. Navy / Lynn Friant
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  106 0 0

  Žiniasklaida paviešino informaciją apie tai, kaip povandeninio laivo įgulos vyrai vertino moteris pagal "žvaigždučių" skalę

  VILNIUS, gegužės 20 — Sputnik. Amerikos leidinys "Military.com" atskleidė informaciją apie sekso skandalą, kuris įvyko JAV karinių jūrų pajėgoms priklausančiame povandeniniame laive "USS Florida".

  Pranešama, kad praėjusių metų birželio mėnesį kapitono Gregoro Kerčerio asistentas pranešė savo viršininkui, kad vienas iš povandeninio laivo įgulos narių sudarė du sąrašus. Viename jų kiekviena "USS Florida" esanti moteris įvertinta pagal "žvaigždučių" skalę, o kitame — seksualinio pobūdžio pastabos apie įgulos sudėtyje esančias moteris.

  Gandai apie šiuos sąrašus greitai paplito tarp povandeninio laivo įgulos, vėliau moterys pradėjo nerimauti dėl savo saugumo. Kerčeris bandė nustatyti sąrašo sudarytojus, tačiau nepaskelbė oficialaus incidento tyrimo. Kai ši istorija pasiekė JAV karinio jūrų laivyno vadovybę, Kerčeris buvo atleistas "dėl pasitikėjimo jo sugebėjimu vadovauti komandai praradimo". Vėliau keletui kitų įgulos narių buvo skirtos tarnybinės nuobaudos.

  Leidinyje teigiama, kad "USS Florida" — vienas iš dviejų JAV karinio jūrų laivyno povandeninių laivų, kuriuose tarnauja moterys. Skandalo metu 173 narių komandoje buvo 32 moterys.

  Dar šia tema

  Prokuratūra: VDA nenustatyta seksualinio priekabiavimo atvejų
  JAV 400 katalikų bažnyčių prašoma pateikti duomenis apie prievartą prieš vaikus
  ES kibernetinio saugumo agentūra skundėsi dėl seksualinio priekabiavimo
  Tegai:
  seksualinis priekabiavimas, skandalas, povandeninis laivas, JAV

  Svarbiausios temos