14:32 2019 Spalio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1031
 • RUB70.8543
  Kremlius, archyvinė nuotrauka

  Čekijos žurnalistas atskleidė, kodėl Vakarai nemėgsta Rusijos

  © Sputnik / Maxim Blinov
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  15250

  Žurnalistas įsitikinęs, kad Maskva "grasina" Vakarams ne savo karine jėga, o savo sveiko proto galia bei pagarba savo šalies istorijai ir protėviams

  VILNIUS, gegužės 21 — Sputnik. Rusija gąsdina Vakarų šalis savo tradicinėmis vertybėmis, kurias Europa ir JAV bando panaikinti, rašo žurnalistas Jiří Kobza leidinyje "Parlamentní Listy".

  Jis pažymi, kad Europos televizijoje ir žiniasklaidoje nuolat skamba pareiškimai apie "Rusijos grėsmę", apie tai, kad Rusija daro įtaką visuomenės nuomonei. Tačiau, pasak jo, Vakarų šalys daro dar blogesnius dalykus, bet niekas to nepastebi.

  Kobza pabrėžia, kad Maskva iš tikrųjų kelia grėsmę Vakarams, nes gina Europos Sąjungai ir Jungtinėms Valstijoms nepriimtiną ideologiją, kurios tikslas — išlaikyti patriotizmą ir išsaugoti istorinę atmintį. Jis pažymi, kad Rusija labai gerbia ir kruopščiai saugo tautos tradicijas bei skatina tai daryti jaunąją kartą.

  "Tėvynė, kaip tautų, kurios gyvena taikiai ir bendradarbiauja tarpusavyje, federacija, yra svarbi paprastiems Rusijos gyventojams", — rašo žurnalistas.

  Be to, Kobza pabrėžia, kad rusai nepalaiko "beprotiškos lyčių lygybės ir ekstremalaus feminizmo". Moterys ir vyrai Rusijoje turi lygias teises, tačiau niekas vyrų ir moterų nelaiko vienodais, todėl šalis atsisakė įvairių mažumų propagandos, gėjų paradų ir renginių, kurie remia narkotikų legalizavimą.

  Be to, jis pabrėžia, kad šalyje nėra pelno nesiekiančių organizacijų, kurios būtų finansuojamos iš užsienio ir kurios "tvirkintų visuomenę" savo politinėmis programomis. Kobza atkreipia dėmesį į Rusijos istorinę atmintį, ypač į Pergalės dienos šventę. Šalies gyventojai nesiekia perrašyti istorijos ir praėjus daugeliui metų vis tiek gerbia savo protėvius.

  "Visa tai — vertybės, kurias mes jau 30 metų neigiame ir užmirštame", — teigia jis.

  Taigi, žurnalistas pažymi, kad Rusija deklaruoja visas tas tradicines vertybes, kurias liberalai Vakaruose jau sugebėjo nuslopinti ir beveik sunaikinti.

  Iš esmės, Maskva "grasina" Vakarams ne savo karine jėga, kurią politikai taip dažnai mini, bet savo sveiko proto galia, pagarba savo šalies istorijai ir protėviams, todėl Vakaruose ir vyksta tokia antirusiška kampanija bei nuolat skelbiamos naujos sankcijos. Be to, jei kas nors Vakarų šalyse išdrįsta prieštarauti šiai krypčiai ir išreiškia kitokią nuomonę, jis iš karto tampa "Kremliaus agentu", rašo Kobza.

  Dar šia tema

  Amerikos karininkas paaiškino, kam JAV reikalinga "Rusijos grėsmė" Europoje
  Didžioji Britanija išsiuntė į Estiją sraigtasparnius Rusijai "sutramdyti"
  Tegai:
  "Rusijos grėsmė", Rusija

  Svarbiausios temos