00:24 2019 Gruodžio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1137
 • RUB70.0885
  McDonald's logotipas, archyvinė nuotrauka

  JAV "McDonald's" darbuotojai kaltinami seksualiniu priekabiavimu

  © Sputnik / Владимир Песня
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  15

  Be kitų dalykų, buvo kalbama apie skundus dėl neleistinų prisilietimų, nepagrįsto elgesio ir dviprasmiškų vadovų pastabų

  VILNIUS, gegužės 22 — Sputnik. Greito maisto restoranų tinklo "McDonald's" darbuotojai buvo apkaltinti dėl seksualinio priekabiavimo, pranešė NBC News.

  Pranešama, kad 25 "McDonald's" darbuotojai buvo apkaltinti kolegų. Kaltinamųjų gynėjas pažymėjo, kad "šie drąsūs darbuotojai, kai kurie yra tik 16 ar 17 metų amžiaus, pranešė apie įvairaus pobūdžio netinkamą "McDonald's" darbuotojų elgesį".

  Be kitų dalykų, buvo kalbama apie skundus dėl neleistinų prisilietimų, nepagrįsto elgesio ir dviprasmiškų vadovų pastabų. Be to, daugelis restoranų darbuotojų teigė, kad jų skundai buvo "ignoruojami ar priimami kaip pokštas", o kiti pažymėjo, kad dėl skundų buvo atleisti iš darbo arba jiems sutrumpintas darbo laikas.

  Latarsha Smith, dirbusi "McDonald's" restorane, Pietų Karolinoje, sakė, kad darbas jai tapo "tikru pragaru".

  Kompaniją "McDonald's" 1940 metais įkūrė broliai Dikas ir Makas Makdonaldai. Pirmasis restoranas atidarytas San Bernardino mieste (Kalifornija, JAV). 1948 metais bendrovė pirmą kartą pasaulyje suformulavo "greito maisto" sąvokos principus. 

  Pirmasis Lietuvoje greito maisto restoranas duris atvėrė 1996 m. gegužės 15 dieną netoli Vilniaus autobusų stoties. Tais pačiais metais buvo atidaryti ir dar trys tinklo restoranai sostinėje. Populiariausias "McDonald's" iki šių dienų yra Gedimino pr., kuris duris atvėrė 1996 metų rugpjūčio 1 dieną.

  Šiuo metu šalyje veikia 13 "McDonald's" restoranų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

  Dar šia tema

  Amerikietė padavė ieškinį prieš Trampą dėl seksualinio priekabiavimo
  Prokuratūra: VDA nenustatyta seksualinio priekabiavimo atvejų
  Tegai:
  skundas

  Svarbiausios temos