10:35 2020 Sausio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1005
 • RUB68.9032
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  98

  Amerikiečiai parodė paniekinantį požiūrį į Didžiojo Tėvynės karo veteranus ir žuvusius karius, mano politikos mokslų daktaras Aleksandras Gusevas

  VILNIUS, gegužės 23 — Sputnik. JAV privati ​​kompanija "Bradford Exchange" 75-ųjų Antrojo pasaulinio karo pabaigos metinių proga išleido atminimo monetą, kurioje pavaizduoti JAV sąjungininkai, tačiau tarp jų nėra TSRS, pranešama kompanijos tinklalapyje.

  Kompanijos tinklalapyje teigiama, kad "vienoje monetos pusėje yra autentiški ir dramatiški Antrojo pasaulinio karo vaizdai ir sąjungininkų (antihitlerinės koalicijos) pagrindinių pergalių datos. Kitoje pusėje pavaizduotos tik JAV, Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos vėliavos".

  Interviu Sputnik radijui Strateginio planavimo instituto direktorius, politikos mokslų daktaras Aleksandras Gusevas papasakojo, kad amerikiečiai negali nežinoti, kad pagrindinę kovos prieš fašistinę Vokietiją naštą prisiėmė TSRS.

  "Žinoma, situacija stebina. Žinoma, tai ne atsitiktinai. Čia yra piktų kėslų. Na, negali amerikiečiai nežinoti, kad pagrindinę kovos su fašizmu naštą prisiėmė TSRS. Daugiau nei 27 milijonų žmonių gyvybes nusinešė Didysis Tėvynės karas. Todėl netgi tų žmonių, kurie žuvo mūšiuose, užfrontėje, blokuotame Leningrade, apsuptame Stalingrade, atminimo atžvilgiu tai yra išniekinimas. Net žuvusiųjų atžvilgiu, jau nekalbant apie tuos žmones, kurie gyvena. Todėl aš laikau šį faktą piktu kėslu, ir, žinoma, tai nedraugiškas žingsnis mūsų šalies atžvilgiu", — pareiškė ekspertas.

  Dar šia tema

  Atskleista, kaip buvo padaryta Pergalės Vėliavos virš Reichstago nuotrauka
  Zacharova išjuokė Ukrainos URM klaidą, rašant Antrojo pasaulinio karo pabaigos datą
  Kas rašoma apie Antrąjį pasaulinį karą įvairių šalių vadovėliuose
  Tegai:
  JAV, Antrasis pasaulinis karas, Didysis Tėvynės karas, Rusija, TSRS

  Svarbiausios temos