15:01 2020 Liepos 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Brexit: kas yra "už" ir kas – "prieš" (175)
  117

  Politikės teigimu, Mei klaida yra ta, kad ji karštai palaikė rusofobiją

  VILNIUS, gegužės 24 — Sputnik. Senatorė iš Krymo regiono Olga Kovitidi pareiškė, kad Britanijos ministrės pirmininkės Terezos Mei atsistatydinimas yra įspėjimas Europos rusofobinei politikai, praneša RIA Novosti.

  Penktadienį Mei paskelbė, kad pasitrauks iš konservatorių partijos lyderio posto birželio 7 dieną. Tai padaryti ją privertė jos partijos nariai, įskaitant Ministrų kabineto narius, kurie nepatenkinti Mei pateiktu atnaujintu susitarimu su ES dėl "Brexit". Tai reiškia, kad Mei turi palikti ir savo postą.

  "Mei klaida ta, kad ji karštai palaikė antirusišką isteriją, ir šitai kainavo jai labai brangiai. Terezos Mei, kuri nepripažįsta demokratinių principų ir todėl Krymo Respublikos susijungimo su Rusija, pavyzdys turėtų būti įspėjimas likusiems valdžioje rusofobams", — žurnalistams pasakė Kovitidi.

  Ar Grybauskaitė taps Zelenskio patarėja rusofobijos klausimais >>

  Pasak jos, Mei veiklos rezultatu tapo ekonominės katastrofos realios rizikos Didžiojoje Britanijoje, tuo metu Rusija yra suinteresuota plėtoti ekonominius santykius su ES.

  "Dėl to pagrįsta, kad Tereza Mei, kuri neišpažįsta demokratijos principų ir nepripažino Krymo referendumo rezultatų, tapo nevykusia politike", — pasakė senatorė.

  Temos:
  Brexit: kas yra "už" ir kas – "prieš" (175)

  Dar šia tema

  Ekspertas: rusofobinė Baltijos šalių retorika garantuoja joms JAV paramą
  Rusija iškankino Amerikos Kongresą, pripažino "pragariškų sankcijų" autorius
  Dėl savo "rusofobinio svaigulio" Lietuva liks vieniša, pareiškė ekspertas
  "Brexit" chaosas ― kam naudinga?
  Tegai:
  rusofobija, Krymas, Tereza Mei

  Svarbiausios temos