21:24 2020 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB73.6096
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Brexit: kas yra "už" ir kas – "prieš" (174)
  46

  Visi pastarojo meto įvykiai paskatino Britanijos vyriausybės vadovę atsistatydinti, ir šis sprendimas yra pagrįstas, mano žurnalistas Aleksandras Nekrasovas

  VILNIUS, gegužės 24 — Sputnik. Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Tereza Mei paskelbė, kad birželio 7 dieną atsistatydins iš konservatorių partijos vadovo pareigų. Ji taip pat paliks Britanijos vyriausybės vadovo postą.

  Taip ji nusprendė dėl įvykių, susijusių su Jungtinės Karalystės pasitraukimu iš Europos Sąjungos ("Brexit").

  Interviu Sputnik radijui žurnalistas Aleksandras Nekrasovas pareiškė, kad visi įvykiai Britanijos politikoje lėmė tai, kad Mei tenka palikti savo postą.

  "Jau pati partija, iš esmės, sukilo prieš ją, beveik visi deputatai pradėjo pulti ją, ir jau buvo sunku pasilikti šiame poste. <...> Na, o kalbant apie reakciją šalyje, tai, apskritai, šio sprendimo buvo tikėtasi", — pasakė žurnalistas.

  Preliminarūs vertinimai Europos Parlamento rinkimuose rodo, kad konservatorių partija patyrė triuškinamą pralaimėjimą, o tai, savo ruožtu, dar labiau padidino spaudimą Didžiosios Britanijos ministrei pirmininkei, pareiškė žurnalistas.

  "Gana keista, kad ji [Mei] taip ilgai laikėsi valdžioje. Daugelis prognozavo jos pasitraukimą jau praėjusiais metais, ir šios jai liūdnos prognozės skambėjo jei ne kasdien, tai beveik kas savaitę. Todėl tokia logiška pabaiga turėjo ateiti, ir ji atėjo", — baigė žurnalistas.

  Temos:
  Brexit: kas yra "už" ir kas – "prieš" (174)

  Dar šia tema

  Žiniasklaida: Britanijos ministrai planuoja pasiūlyti Terezai Mei atsistatydinti
  Mei paragino Zelenskį kovoti su "Rusijos agresija"
  Tereza Mei paskelbė apie savo atsistatydinimą
  Tegai:
  Brexit, Didžioji Britanija, Tereza Mei

  Svarbiausios temos