05:42 2020 Liepos 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  69

  Politikas tvirtina, kad valdančioji šalies partija nesupranta, kas iš tikrųjų yra priešas, o su Rusija reikia užmegzti ryšius

  VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Lenkijos Teisės ir teisingumo partijos (PiS) lyderis Jaroslawas Kaczynskis privalo atsakyti Lenkijos valstybiniam tribunolui už pareiškimus, adresuotus Rusijai, portalas niezalezna.pl cituoja buvusio Seimo nario ir buvusio Europos Parlamento nario, KORWiN partijos vadovo Januszo Korvino-Mikke žodžius.

  Politikas pasisakė už gerus santykius su Maskva ir pareiškė, kad "tas, kuris atstumia Rusiją, daro nusikaltimą".

  "Mums šiandien grėsmę kelia Ukraina", — sakė Korwinas-Mikke.

  Pasak jo, fašistiniai judėjimai Ukrainoje dabar neturi ypatingos paramos, bet jie "didesni nei likus trejiems metams iki Hitlerio atėjimo į valdžią". Jis pavadino Rusiją "priešo priešu", su kuriuo vertėtų užmegzti ryšius.

  "Teisė ir teisingumas" — valdančioji Lenkijos partija. Pagal tyrimą, kurį atliko sociologinė laboratorija Ipsos, Europos Parlamento deputatų rinkimuose, vykusiuose sekmadienį, Lenkijoje lyderiauja PiS, kuri pelnė 42,4 proc. balsų.

  Pasak portalo niezalezna.pl, Januszo Korwino-Mickey partija laimėjo tik 4,55 proc. balsų, todėl nesugebėjo gauti nė vieno EP mandato.

  Dar šia tema

  Stoltenbergas pareiškė, kad Rusija neįvertino NATO vienybės
  Jūrų tribunolas reikalauja, kad Rusija paleistų Ukrainos jūreivius
  Ukraina įvertino ekonominius nuostolius dėl konflikto su Rusija
  Nausėda nesiekia keisti dabartinio bendradarbiavimo su Rusija krypties
  Tegai:
  Rusija, Lenkija

  Svarbiausios temos