14:46 2020 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  28

  Pasak Dmitrijaus Peskovo, kol kas aptariamas tik Putino vizitas Vatikane

  VILNIUS, birželio 6 — Sputnik. Kremlius dar nežinoma, ar Rusijos Prezidentas Vladimiras Putinas vizito Vatikane metu pakvies Romos popiežių aplankyti Rusiją, žurnalistams sakė prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas.

  "Ne, kol kas aptariamas Putino vizitas Vatikane. Jūs užbėgate įvykiams už akių", — sakė Peskovas, atsakydamas į klausimą, ar aptariama popiežiaus vizito į Rusiją galimybė po Rusijos Federacijos prezidento vizito.

  Be to, Rusijos prezidento spaudos sekretorius negalėjo atsakyti, ar toks kvietimas bus įvardytas būsimame popiežiaus ir Rusijos vadovo susitikime.

  "Kol kas negaliu pasakyti, kol kas ruošiamės vizitui", — paaiškino Kremliaus atstovas.

  Šių metų kovo mėnesį popiežiaus Pranciškaus kvietimu Vatikane lankėsi Dalia Grybauskaitė. Šis susitikimas buvo organizuotas, siekiant padėkoti už praėjusių metų rugsėjį įvykusį pontifiko apsilankymą Lietuvoje.

  Popiežius Pranciškus lankėsi Lietuvoje rugsėjo 22-23 dienomis. Pamatyti popiežių Vilniuje ir Kaune susirinko dešimtys tūkstančių tikinčiųjų iš respublikos ir kitų šalių. Jis taip pat aplankė buvusį Vilniaus getą, Okupacijų ir laisvės kovų muziejų, kur pagerbė represijų ir Holokausto aukų atminimą.

  Dar šia tema

  Popiežius Vilniuje rėžė "antivalstybinę" kalbą
  Popiežius apie kelionę į Baltijos šalis: Vilniuje pajutau Kristaus buvimą
  Tegai:
  Vatikanas, Vladimiras Putinas, Dmitrijus Peskovas

  Svarbiausios temos