06:26 2020 Vasario 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.0800
 • RUB68.6245
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  33

  Protestuojantieji reikalavo, kad Charkovo regioninės tarybos pavaduotojas Aleksandras Tkačenko nebūtų įtrauktas į partijos "Liaudies tarnas" sąrašą

  VILNIUS, birželio 9 — Sputnik. Protesto akcija vyksta priešais Nacionalinį botanikos sodą Kijeve, kur sekmadienį vyks Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio partijos "Liaudies tarnas" suvažiavimas, praneša laikraštis "Novoje Vremia".

  "Protestuojantieji, kurie prisistatė kaip "Charkovo delegacija", reikalavo, kad Charkovo regioninės tarybos pavaduotojas Aleksandras Tkačenko nebūtų įtrauktas į partijos "Liaudies tarnas" sąrašą", — sakoma pranešime.

  Anksčiau partijos spaudos tarnyba paskelbė, kad partijos "Liaudies tarnas" suvažiavimas vyks šeštadienį Kijevo botanikos sode, ir jo metu bus paskelbtas ir patvirtintas kandidatų į deputatus sąrašas. Vėliau spaudos tarnyba pranešė, kad suvažiavimas buvo atidėtas iki sekmadienio.

  Ukrainoje paskelbta peticija dėl Zelenskio atsistatydinimo>>

  Balandžio 30 dieną Ukrainos vyriausioji rinkimų komisija oficialiai pripažino Zelenskį prezidento rinkimų nugalėtoju: antrajame etape jis gavo 73,22% rinkėjų balsų, o Petro Porošenko — 24,45%.

  Parlamento rinkimai turėjo vykti spalio mėnesį, tačiau dėl paskelbtų išankstinių rinkimų dabar deputatai turi tik du mėnesius dirbti esama sudėtimi.

  Dar šia tema

  Nausėda ir Zelenskis — šviesi ateitis ar tuščios viltys?
  Zelenskis pasirinko Europą. Tačiau išlaikyti jos susidomėjimą bus sunku
  Zelenskis ketina aptarti situaciją Donbase su Mogerini ir Tusku
  Putinas mano, kad Zelenskis yra geras aktorius
  Tegai:
  sąrašas, partija, Charkovas

  Svarbiausios temos