05:02 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  36

  Žurnalistams buvo leista atvykti į Moldovą pavėlavus dėl papildomo patikrinimo

  VILNIUS, birželio 10 — Sputnik. Po papildomo patikrinimo Rusijos žurnalistams buvo leista atvykti į Moldovą pirmadienį, praneša RIA Novosti su nuoroda į Respublikos pasienio policijos atstovę Raisą Novicki.

  Anksčiau leidinio "Izvestija" spaudos tarnyba RIA Novosti pranešė, kad informacijos centro "Izvestija" žurnalistų komandos neįleido į Moldovą.

  "Žurnalistams buvo leista atvykti į Moldovą pavėlavus dėl papildomo patikrinimo, aš negaliu jums įvardyti šio incidento priežasties", — sakė Novicki.

  Moldovos valdžios institucijos uždraudė Rusijos žurnalistams patekti į šalį. Iš dalies atsisakyta priimti ir NTV, REN TV, Life ir kitus žiniasklaidos atstovus.

  Moldovos ir Ukrainos pasienio tarnybos paprastai pateisina draudimą įleisti į šalį Rusijos žurnalistus dėl to, kad šie neva negali įvardyti vizito tikslo.

  Savaitgalį leidinio "Izvestija" žurnalistams neleista atvykti į Lietuvoje vykusį forumą "Laisvoji Rusija". 

  Septintasis forumas "Laisvoji Rusija" vyko birželio 8–9 dienomis Lietuvoje, Trakuose. Forumo programoje buvo teigiama, kad ją sukūrė politikų, mokslininkų, žurnalistų, kultūros veikėjų grupė, siekdama "suvienyti Rusijos demokratinių vertybių rėmėjus".

  Dar šia tema

  Rusijos žurnalistai neįleidžiami į "Sausio 13-osios bylos" posėdį — video
  Moldova išsiųs iš šalies penkis Rusijos diplomatus
  Tegai:
  patikrinimas, Moldova, žurnalistai

  Svarbiausios temos