07:22 2020 Birželio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  49

  Anot šalies ministro, skurdo priežastis slypi valstybės vykdomoje socialinėje-ekonominėje politikoje

  VILNIUS, birželio 14 — Sputnik. Ukrainiečiai nepakankamai gerai maitinasi dėl socialinės ir ekonominės sistemos, kuri kuriama pastaruosius 25 metus, televizijos kanalo "NewsOne" eteryje sakė šalies socialinės politikos ministras Andrejus Reva.

  "Dėl to, kad ukrainiečiai nepakankamai gerai maitinasi, visų pirma kalta socialinė ir ekonominė sistema, kuri kuriama pastaruosius 25 metus. Kaimyninės šalys pasiekė daug daugiau nei mes", — paaiškino jis.

  Pareigūnas pripažino, kad ir pats yra atsakingas už klaidas, padarytas vykdant reformas.

  "Kaskart didėjant tarifams, skola už komunalines paslaugas didėja. Deja, tai yra aksioma. Tačiau, jei pažvelgsime į skaičius, matysime, kad skolos padidėjimas procentais yra mažesnis nei tarifų augimas", — pridūrė jis.

  Nuo sausio 1 dienos minimalus darbo užmokestis Ukrainoje siekia 114 JAV dolerių, tokie skaičiai įtraukti į 2019 metų valstybės biudžetą.

  Tačiau, pasak Aukščiausiosios Rados nario iš "Batkyvščina" frakcijos Jurijaus Odarčenko, ukrainiečiai nepajus minimalaus darbo užmokesčio padidėjimo 12 proc. dėl didėjančių tarifų, mokesčių ir maisto kainų.

  Dar šia tema

  Lietuva perdavė Ukrainai beveik milijoną šaudmenų
  Putinas tikisi, kad valdant Zelenskiui pavyks atkurti santykius su Ukraina
  Putinas papasakojo apie prezidentą Zelenskį ir santykių su Ukraina gerinimą
  Tegai:
  ukrainiečiai, skurdas, Ukraina

  Svarbiausios temos