23:54 2019 Spalio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1113
 • RUB71.1371
  Президент РФ В. Путин посетил Австрию

  Buvusi Austrijos URM vadovė atskleidė Putino kvietimo į vestuves detales

  © Sputnik / Алексей Дружинин
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  70 0 0

  Mintis pakviesti Rusijos prezidentą į savo vestuves Karin Kneisl kilo spontaniškai

  VILNIUS, birželio 16 — Sputnik. Buvusi Austrijos užsienio reikalų ministrė Karin Kneisl televizijos kanalo "Puls 4" eteryje papasakojo apie tai, kaip ji pakvietė Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną į vestuves.

  Pasak Kneisl, idėja pakviesti Rusijos lyderį į vestuves kilo 2018 metų birželį, jo vizito į Vieną metu. Buvusi ministrė ką tik užsisakė spaustuvėje kvietimus, kad išdalintų savo kolegoms parodos "Senųjų meistrų iš Ermitažo paveikslai" atidarymo metu Meno istorijos muziejuje. Ten taip pat buvo  Putinas ir Austrijos prezidentas Aleksandras Van der Belenas.

  "Pas mane liko vienas kvietimas, ir aš paklausiau savo vyro, ką jis galvoja, jei mes atiduosime paskutinį Putinui, kad pasidalintume savo džiaugsmu su juo. Juk tai kažkas smagaus: mums daugiau kaip 50, ir mes tuokiamės pirmą kartą", — papasakojo buvusi diplomatė.

  Galų gale pora nusprendė įteikti kvietimą Rusijos prezidentui.

  Karin Kneisl ir finansininko Volfgango Meilingerio vestuvės įvyko rugpjūčio 18 dieną Austrijos Graco mieste. Putinas apsilankė šventėje ir padovanojo jaunavedžiams virdulį, senovinę aliejaus spaudyklę ir paveikslą. Rusijos lyderis praleido šventėje tik valandą ir per tą laiką suspėjo sudalyvauti vestuvių ceremonijoje, pasakyti tostą vokiečių kalba, pašokti su ministre, įteikti dovanas jaunavedžiams ir palikti savo linkėjimus ant jaunavedžių automobilio kapoto.

  © Ruptly .
  Vladimiras Putinas Austrijos užsienio reikalų ministrės vestuvėse

  Dar šia tema

  Austrijos užsienio reikalų ministrė papasakojo, kaip pakvietė Putiną į vestuves
  Austrijos užsienio reikalų ministrė ragina į Rusiją pažvelgti kitaip
  Tegai:
  Vladimiras Putinas, Austrija, Rusija

  Svarbiausios temos