10:48 2020 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  80

  Ukrainos sostinėje rastas negyvas Rados narys, kuris pagarsėjo savo komentarais dėl karinio konflikto šalies rytuose

  VILNIUS, birželio 19 — Sputnik. Ukrainos Aukščiausiosios Rados "Narodnyj front" (Liaudies frontas) frakcijos narys Dmitrijus Tymčukas žuvo Kijeve, patvirtino Ukrainos vidaus reikalų ministerija.

  "12:15 į policiją kreipėsi Dmitrijaus Tymčuko žmona, kuri pranešė, kad aptiko savo vyro kūną", — RIA Novosti cituoja ministerijos spaudos sekretorių Artiomą Ševčenko.

  Jis pažymėjo, kad vyksta ikiteisminis tyrimas, tiriamos incidento aplinkybės.

  Iš pradžių apie deputato mirtį pranešė VRM kolegijos atstovas Antonas Geraščenko. Jis savo Twitter paskyroje parašė, kad Tymčukas žuvo po to, kai buvo sužeistas.

  Pasak jo, policijos tyrimo grupė dirba tragedijos vietoje.

  Tymčukas Ukrainoje pagarsėjo pranešimais apie tai, kas vyksta šalies rytuose.

  Pavyzdžiui, jo pranešimai apie Ukrainos ginkluotųjų pajėgų sėkmę kartais nebūdavo patvirtinami. Jis prognozavo, kad Ukrainos saugumo pajėgos galės perimti Donecką ir Luhanską per penkias-šešias dienas. Tymčukas įsiminė visuomenei savo tradicine fraze "Aukų nėra". Jo paskutinis pranešimas Facebook paskelbtas antradienį, buvo skelbiami operatyviniai duomenys apie įvykius Rytų Ukrainoje.

  Ginkluotasis konfliktas Donbase prasidėjo po to, kai 2014 metais Luhansko ir Donecko Liaudies Respublikos paskelbė nepriklausomybę. Tai įvyko po Ukrainos valstybės perversmo. Vėliau Kijevo valdžia pradėjo karinę operaciją prieš šias respublikas.

  Dar šia tema

  Putinas pradės pokalbį su Zelenskiu "teisingomis frazėmis"
  Krymo VR paragino Zelenskį nustoti laikyti pusiasalio gyventojus "bulvių maišu"
  Ukraina planuoja panaikinti transporto blokadą Donbase
  Tegai:
  Rytų Ukraina, Ukraina

  Svarbiausios temos