14:12 2020 Rugpjūčio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  31

  Oro linijų bendrovė, vadovaudamasi FAA rekomendacijomis, dabar naudoja alternatyvius maršrutus

  VILNIUS, birželio 21 — Sputnik. Didžiosios Britanijos skrydžių bendrovė "British Airways" nusprendė laikytis Jungtinių Valstijų civilinės aviacijos administracijos (FAA) rekomendacijų ir sustabdė skrydžius per Hormuzo sąsiaurį ir Omano įlanką, praneša RIA Novosti.

  Anksčiau JAV civilinės aviacijos administracija (FAA) paskelbė avarinį pranešimą, draudžiantį JAV oro susisiekimo bendrovėms skristi Irano oro erdvėje virš Hormuzo sąsiaurio ir Omano įlankos.

  "Mūsų grupė, atsakinga už saugumą, visą laiką palaiko ryšius su visomis pasaulio institucijomis, atlieka išsamų kiekvieno maršruto rizikos įvertinimą", — sakė BA atstovė.

  Ji pridūrė, kad oro linijų bendrovė, vadovaudamasi FAA rekomendacijomis, dabar naudoja alternatyvius maršrutus.

  Islamo revoliucinės gvardijos korpusas (Irano ginkluotųjų pajėgų dalis) ketvirtadienį pranešė, kad Irano kariuomenė numušė amerikiečių droną prie Persijos įlankos šalies pietuose po to, kai dronas pažeidė Irano oro erdvę.

  Vėliau JAV centrinė vadovybė taip pat pareiškė, kad Irano priešraketinių raketų kompleksas numušė JAV karinio jūrų laivyno droną virš Hormuzo sąsiaurio.

  JAV prezidentas Donaldas Trampas pavadino incidentą "labai didele Irano klaida", tačiau vėliau sakė, kad netiki, jog šis įvykis buvo sąmoningai suplanuotas, o tai rodo, kad kažkas tokį sprendimą priėmė per klaidą.

  Dar šia tema

  Trampas: Iranas "kentės pasekmes", jei ir toliau grasins JAV
  Lietuvą ir Izraelį sujungs kasdieniai tiesioginiai skrydžiai
  Tegai:
  skrydžiai, maršrutas, British Airways

  Svarbiausios temos