02:22 2020 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0818
 • RUB70.6675
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  54

  Kai TV kanalo korespondentas kalbėjo su kelionių agentūros savininkais, prie žiniasklaidos darbuotojų priėjo keli jauni žmonės ir bandė juos sumušti

  VILNIUS, birželio 22 — Sputnik. Tbilisyje nacionalistai užpuolė TV kanalo "Rossija 24" filmavimo komandą ir bandė sumušti korespondentą ir operatorių.

  Apie tai pranešama kanalo tinklalapyje.

  Kaip pažymėta pranešime, kai korespondentas Stanislavas Bernvald kalbėjo su kelionių agentūros savininkais, prie žiniasklaidos darbuotojų priėjo keli jauni žmonės.

  "Jie pradėjo šaukti nacionalistinius šūkius ir bandė sumušti korespondentą ir kanalo operatorių. Kelionių agentūros savininkės vyras apgynė žurnalistus. Ji yra rusė, o jis gruzinas pagal tautybę", — teigiama pranešime.

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas penktadienio vakarą pasirašė įsaką, kuriuo nuo liepos 8 dienos uždraudė šalies oro linijoms vykdyti skrydžius į Gruziją.

  Istorinis centras Tbilisyje, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Чипурин

  Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas paaiškino Putino sprendimą kaip priverstinį apribojimą, kurio tikslas — užtikrinti Rusijos piliečių saugumą.

  Birželio 20 dieną Tbilisyje prasidėjo protestai prieš Rusijos delegacijos dalyvavimą Tarpparlamentinės stačiatikių asamblėjos sesijoje. Po pietų radikalai užgrobė Parlamento pastatą, kuriame buvo Rusijos parlamentarai, o vakare bandė šturmuoti dar kartą. Opozicija prisijungė prie radikalų, reikalaujančių Vyriausybės atsistatydinimo.

  Specialiosios pajėgos vaikė protestuotojus guminėmis kulkomis, vandens patrankomis bei ašarinėmis dujomis. Naujausiais duomenimis, 240 žmonių buvo sužeista, daugiau kaip 300 — sulaikyta.

  Dar šia tema

  Provokacija Tbilisyje: netoli Parlamento rūmų vyko protestai — video
  Po protestų atsistatydina Gruzijos Parlamento pirmininkas
  Tegai:
  Tbilisis, Gruzija

  Svarbiausios temos