22:46 2020 Lapkričio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1865
 • RUB90.1119
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  70

  Pasak laikinojo SPD frakcijos vadovo, jei Vokietija nori pasiekti tvarką Europoje, Maskva turėtų dalyvauti šiame procese

  VILNIUS, birželio 22 — Sputnik. Daugelis Europos politikų jaučiasi nusivylę dėl blogų santykių su Rusija, sakė laikinasis Vokietijos socialdemokratų partijos (SPD) frakcijos Bundestage pirmininkas Rolfas Mutzenichas interviu "Hannoversche Allgemeine".

  Jis sutiko su Vokietijos prezidento Franko Walterio Steinmeierio nuomone, kad reikia ieškoti kito požiūrio į santykius su Maskva.

  "Daugiau realistiškumo mūsų lūkesčiuose Rusijos atžvilgiu galėtų privesti prie naujo suartėjimo. Jo, kaip ir daugelio kitų politikų žodžiuose, galima išgirsti nusivylimą dėl partnerystės stokos su Rusija", — sakė parlamentaras.

  Pasak Mutzenicho, patartina derėtis su Maskva ir ieškoti bendrų interesų.

  "Jei norime tvarkos Europoje, būtina į šį procesą įtraukti ir Rusiją", — pareiškė jis.

  Rusijos Federacijos ir Vakarų šalių santykiai pablogėjo dėl padėties Ukrainoje ir aplink Krymą, kuris po referendumo susivienijo su Rusija. Vakarai, apkaltinę Rusijos Federaciją, pradėjo taikyti sankcijas Rusijai, atsakydama į tai, Maskva ėmėsi importo pakeitimo kurso ir ne kartą pareiškė, kad kalbėti su ja sankcijų kalba yra neefektyvu.

  Dar šia tema

  Vokietija atmetė JAV sankcijas prieš "Nord Stream-2"
  Visuomeninis veikėjas: JAV suvaidino ekonominę dramą su Vokietija ir "Nord Stream-2"
  Tegai:
  Rusija, Vokietija

  Svarbiausios temos