07:00 2020 Balandžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  37

  2014 metų balandžio mėnesį Ukrainos valdžios institucijos pradėjo karinę operaciją prieš nepripažintas LLR ir DLR, kurios paskelbė nepriklausomybę po 2014 metų vasario mėnesio

  VILNIUS, birželio 24 — Sputnik. Politinės partijos "Opozicijos platforma — už gyvenimą" vadovas Viktoras Medvedčukas sakė, kad jo partija nori, jog Donbaso gyventojai tikėtų Ukraina. Tai vienintelis būdas nutraukti konfliktą, rašė RIA Novosti.

  "Mes siūlome konkretų planą taikai sudaryti. Tai autonominis statusas, amnestija, rinkimai, valdžios sistemos sukūrimas nekontroliuojamose teritorijose. Mes norime, kad Donbaso žmonės tikėtų Ukraina. Tik tokiu būdu galima grąžinti žmones, o tai reiškia, ir teritorijas", — rašė Medvedčukas savo "Twitter" paskyroje pirmadienį.

  2014 metų balandžio mėnesį Ukrainos valdžios institucijos pradėjo karinę operaciją prieš nepripažintas LLR ir DLR, kurios paskelbė nepriklausomybę po 2014 metų vasario mėnesio. Remiantis naujausiais JT duomenimis, apie 13 tūkst. žmonių tapo konflikto aukomis.

  Donbaso problema aptariama Minske rengiant kontaktinių grupių susitikimą. Nuo 2014 metų rugsėjo mėnesio jau priimti trys dokumentai, reglamentuojantys konflikto nutraukimo veiksmus. Tačiau ir po taikos sutarčių tarp konflikto šalių vyksta susišaudymai.

  Dar šia tema

  Zelenskis ketina aptarti situaciją Donbase su Mogerini ir Tusku
  Ukraina planuoja panaikinti transporto blokadą Donbase
  Girtas Ukrainos kariuomenės padalinio vadas sušaudė savo kareivius Donbase
  Tegai:
  Donbasas, valdžios institucijos, Ukraina

  Svarbiausios temos