04:25 2020 Balandžio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.0885
 • RUB82.5675
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Juokingi, mieli ir jaudinantys vaizdo įrašai su gyvūnais (148)
  33

  Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip keistai atrodantis gyvūnas sukioja galvą, pasiremdamas kažkuo panašiu į raumeningas letenas

  Vaizdo įrašas su varna, kuri sėdi ant sparnų, labai išpopuliarėjo po to, kai sutrikę socialinių tinklų vartotojai palygino paukštį su gorila.

  Vaizdo įrašas buvo nufilmuotas Nagojoje (Japonija), jame galima pamatyti, kaip keistai atrodantis gyvūnas judina galvą, pasiremdamas kažkuo panašiu į raumeningas letenas.

  ​Twitter vartotojas Keitaro Simpson pasidalino šiuo vaizdo įrašu su pasekėjais ir papasakojo apie susitikimą su neįprasta būtybe. Vaizdo įrašas labai greitai surinko daugiau nei devynis milijonus peržiūrų.

  Nors dauguma komentatorių pripažino, kad išsigando ir nesuprato, kas vyksta, ekspertas papasakojo, kad toks elgesys paukščiui yra normalus.

  Tyrinėtojas iš Vašingtono universiteto Kaelis Swiftas komentare Twitter paaiškino, kad tai yra įprastas paukščių elgesys saulėje. Paprastai paukščiai taip šildosi, nusileisdami ant sparnų ir pakeldami uodegą.

  Specialistas taip pat pasiūlė, kad fotografas galėjo nufotografuoti varną tuo metu, kai ji keitė padėtį, todėl kadrai išėjo tokie keisti.

  Temos:
  Juokingi, mieli ir jaudinantys vaizdo įrašai su gyvūnais (148)

  Dar šia tema

  Šlovės minutė: JAV smalsi varna vos nenutraukė orų prognozės
  Lietuvoje vyko tradicinė varnų valgymo puota
  Tegai:
  vaizdo įrašas, gyvūnai, varna

  Svarbiausios temos