09:07 2020 Liepos 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1375
 • RUB80.8370
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  37

  Pirmadienį JAV prezidentas Donaldas Trampas pasirašė įsakymą dėl sankcijų Iranui, kurios bus nukreiptos prieš aukščiausiąjį Irano lyderį Ali Chamenėjų

  VILNIUS, birželio 25 — Sputnik. Atrodo, kad vietoj dialogo su Iranu Vašingtonas "degina tiltus", sakoma Rusijos užsienio reikalų ministerijos komentare, praneša RIA Novosti.

  "Po garsaus incidento su bepiločiu orlaiviu, Jungtinės Valstijos paskelbė apie asmeninių sankcijų įvedimą prieš Irano aukščiausiąjį lyderį Ali Chamenėjų ir prieš keletą aukšto rango Irano karininkų. Susidaro įspūdis, kad Vašingtonas "degina tiltus" — nepaisydamas užtikrinimo laikytis dialogo su Iranu... Laikydamas save pasaulio valdovu ir vykdydamas vis agresyvesnę politiką Vašingtonas skuba "nubausti" tuos, kurie neketina paklusti amerikiečių diktatui", — pranešė URM ministerija.

  Pirmadienį JAV prezidentas Donaldas Trampas pasirašė įsakymą dėl sankcijų Iranui, kurios bus nukreiptos prieš aukščiausiąjį Irano lyderį Ali Chamenėjų. Jungtinės Valstijos užblokuoja bet kokį aktyvą, priklausantį asmenims, kuriems taikomos sankcijos, ir grasina sankcijomis finansų įstaigoms už bendradarbiavimą su jais, sakoma Rusijos užsienio reikalų ministerijos komentare.

  Atsakydamas į neseniai pritaikytas priemones Teheranas pareiškė, kad Vašingtonas tokiu būdu užtveria diplomatijos kelią su Teheranu, ir visi JAV administracijos pareiškimai apie pasirengimą deryboms su Iranu — melas.

  Dar šia tema

  Makronas: Trampas turėtų išreikšti poziciją dėl Europos ir "Brexit"
  Trampas susitiks su Putinu G20 aukščiausiojo lygio susitikime
  Ekspertas: Trampas nenutrauks sutarties su Japonija
  Tegai:
  Donaldas Trampas, Iranas, Vašingtonas, JAV

  Svarbiausios temos