21:43 2021 Kovo 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.2028
 • RUB88.6885
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  36

  Po operacijos nėščia pacientė pateko į komą. Moteris buvo komos būsenos ilgiau nei pusę metų, o vaisius toliau vystėsi prižiūrint gydytojams

  VILNIUS, birželio 28 — Sputnik. Malaizijos gyventoja, ilgiau nei šešis mėnesius buvusi komos būsenoje, po to, kai jai operacijos metu pašalino smegenų auglį, penktadienį pagimdė sveiką mergaitę, rašo internetinė laikraščio "Star" versija.

  Kamarija Arve, Petaling Džaja (netoli Kvala Lumpūro) gyventoja buvo trečią mėnesį nėščia, kai gydytojai aptiko smegenų auglį, kuris kėlė grėsmę moters gyvybei, pranešama leidinyje.

  2018 metais gruodžio mėnesį moteriai buvo pašalintas auglys. Po operacijos nėščia pacientė pateko į komą. Moteris buvo komos būsenos ilgiau nei pusę metų, o vaisius toliau vystėsi prižiūrint gydytojams. 34 nėštumo savaitę moteriai buvo atliktas cezario pjūvis, gimė sveika mergaitė, rašoma pranešime.

  Visą laiką, kai moteris buvo komos būklės, jos vyras rūpinosi ja, jam dėl to teko išeiti iš darbo. Moteris buvo maitinama tik specialiu pieno mišiniu per vamzdelį, įterptą į stemplę.

  "Tai medicinos stebuklas! Dabar reikia, kad žmona galų gale pabustų. Aš visą laiką meldžiuosi ir viliuosi, kad greitai ji atmerks akis ir pamatys savo dukrą", — sakė laikraščiui pagimdžiusios moters vyras Faipolas.

  Dar šia tema

  "Lietuvos talentuose" dalyvavęs romų tautybės paauglys Mažeikiuose terorizuoja kitą vaiką
  Tegai:
  dukra, gimdymas, moteris

  Svarbiausios temos