03:34 2020 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0875
 • RUB71.2368
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  91

  Kanclerė tvirtina, kad jaučiasi gerai, bei tiki, kad sveikatos sutrikimas išnyks savaime

  VILNIUS, birželio 29 — Sputnik. Vokietijos kanclerė Angela Merkel G20 aukščiausiojo lygio susitikime Osaka pakomentavo neseniai įvykusius drebulio priepuolius oficialių renginių metu, rašo "Das Bild".

  Atsakydama į žurnalisto klausimą apie jos sveikatos būklę, kanclerė patvirtino, kad ji jaučiasi gerai, bet nepaaiškino, ar ji kreipėsi į gydytoją.

  "Esu tikra, kad kaip tai savaime atsirado, taip savaime ir išnyks. Aš negaliu pasakyti nieko ypatingo. Man viskas gerai", — atsakė Merkel.

  Šiandien Merkel G20 susitiko su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Buvo pažymėta, kad ji atrodė žvaliai.

  Neseniai Merkel keletą kartų buvo apėmęs drebulys. Pavyzdžiui, birželio 18 dieną susitikime su Ukrainos prezidentu Vladimiru Zelenskiu, kanclerė stipriai drebėjo visu kūnu. Tada buvo užfiksuotas momentas, kai skambant nacionaliniams himnams, moterį apėmė labai stiprus drebulys.

  Tada ji paaiškino savo būklę dehidratacija.

  Antrą kartą Merkel sveikata sutriko per susitikimą su Vokietijos prezidentu Franku Valteriu Šteinmejeriu. Staiga ji pradėjo drebėti, jai buvo pasiūlyta stiklinė vandens, bet ji atsisakė. Vėliau Vokietijos vyriausybė sakė, kad kanclerė jaučiasi gerai ir planuoja skristi į Osaką.

  Tegai:
  sveikata, Angela Merkel

  Svarbiausios temos