09:35 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  46

  JAV Senato Užsienio reikalų komitetas patvirtino įstatymo projektą su pakeitimais, kuriais raginama regiono šalis — Graikiją, Kiprą ir Izraelį — atsisakyti teikti uosto paslaugas Rusijos Federacijos laivams

  VILNIUS, liepos 3 — Sputnik. Atėnai neketina uždrausti įplaukti į jų uostus Rusijos karinio jūrų laivyno laivams ir juos aptarnauti ryšium su JAV priimtu saugumo ir energetikos bendradarbiavimo įstatymu Viduržemio jūros Rytų regione, rašo RIA Novosti su nuoroda į vyriausybės šaltinį.

  "Negali būti nė kalbos, kad tai paveiks Rusijos laivų švartavimą Graikijoje", — sakė leidinio pašnekovas, komentuodamas įstatymą.

  Senatoriai — demokratas Bobas Menendezas ir respublikonas Marco Rubio pristatė įstatymo projektą, kuris keičia JAV strategiją Rytų Viduržemio jūros regione, kad atspindėtų regiono pokyčius.

  Visų pirma įstatymo projektas panaikina draudimą tiekti ginklus Kiprui. JAV Senato Užsienio reikalų komitetas patvirtino įstatymo projektą su pakeitimais, kuriais raginama regiono šalis — Graikiją, Kiprą ir Izraelį — atsisakyti teikti uosto paslaugas Rusijos Federacijos laivams.

  Dar šia tema

  Putinas: Rusija pasirengusi dialogui su JAV
  Krymo pakrantėje pastebėti du JAV kariniai orlaiviai
  Rusijos deputatas: Krymas atviras masiniam turistų srautui iš JAV
  Rusijos URM: vietoje dialogo, JAV "degina tiltus" su Iranu
  Tegai:
  Graikija, Rusijos Federacija, Senatas, JAV

  Svarbiausios temos