10:14 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  39

  Rusijos vadovo teigimu, šiuolaikinis pasaulis pilnas didelių iššūkių ir realių grėsmių, atsakymai į kuriuos bus veiksmingi tik tuo atveju, jei visa tarptautinė bendruomenė pripažins šias grėsmes

  VILNIUS, liepos 3 — Sputnik. Šiuolaikiniame pasaulyje reikia atviro ir laisvo keitimosi nuomonėmis, pasitikėjimo stiprinimo ir savitarpio supratimo, sakė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas antrajame tarptautiniame forume  "Parlamentarizmo plėtra", kuris vyksta Maskvoje, rašo RIA Novosti.

  Tarptautinis forumas Parlamentarizmo plėtra
  © Sputnik / Евгений Биятов

  "Mūsų forumas vyksta antrą kartą ir jau įrodė savo aktualumą ir svarbą, absoliučią tarpparlamentinės sąveikos ir dialogo svarbą. Šiuolaikiniame pasaulyje reikia plataus bendradarbiavimo, atviro ir laisvo keitimosi nuomonėmis, pasitikėjimo kūrimo ir savitarpio supratimo ieškojimo", — sakė Putinas

  Jis pabrėžė, kad šiuolaikinis pasaulis yra "sudėtingas ir prieštaringas", jis yra pilnas "didelių iššūkių ir realių, o ne išgalvotų grėsmių", atsakymai į kuriuos, pasak Rusijos prezidento, bus veiksmingi tik tuo atveju, jei visa tarptautinė bendruomenė pripažins šias grėsmes.

  Liepos 1–3 dienomis Maskvoje vyksta tarptautinis forumas "Parlamentarizmo plėtra", kurį rengia Rusijos Valstybės Dūma. Šiemet į Rusijos sostinę atvyko svečiai iš 132 valstybių — apie 800 parlamentarų ir ekspertų. Tarp forumo dalyvių — 41 pranešėjas.

  Šiais metais pagrindinės forumo temos — tarptautinio saugumo ir stabilumo klausimai, skaitmeninės ekonomikos plėtra, jaunimo ir aplinkos politika bei tarpparlamentinių institucijų darbo perspektyvos.

  Dar šia tema

  Putinas pasakė, kas taps pasaulio valdovu
  Putinas pasakė, kas iš pasaulio lyderių jį žavi
  Trampas pavadino Putiną "nuostabiu vaikinu"
  Tegai:
  Vladimiras Putinas, Rusija

  Svarbiausios temos