09:07 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  26

  Klaidą pastebėjusi buvusi Rados pirmininko pavaduotoja, komentuodamą klaidą, ir pati supainiojo Nyderlandų sostinę

  VILNIUS, liepos 5 — Sputnik. Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio spaudos tarnyba vietoj Otavos Kanados sostine pavadino Torontą, praneša "Strana.ua".

  "Valstybės vadovas dalyvaus tarptautinėje Ukrainos reformams skirtoje konferencijoje, kuri vyks Kanados sostinėje — Toronte", — buvo parašyta pranešime.

  Klaida vėliau buvo pataisyta. Spaudos tarnybos darbuotojai parašė, kad konferencija vyksta Toronto mieste, kuris yra Kanados provincijos Ontarijo sostinė.

  Tačiau Zelenskio spaudos tarnybos klaida sukėlė socialinių tinklų vartotojų kritiką ir pašaipą.

  Buvusios Ukrainos parlamento pirmininko pavaduotoja Irina Geraščenko nusprendė pamokyti prezidento darbuotojus, primindama, kokie dideli miestai įvairiose šalyse dažnai painiojami su sostinėmis.

  "O tai maža kur dar teks vizituotis", — parašė ji Facebook.

  Tuo pačiu metu Geraščenko pati padarė klaidą, ji nurodė, kad Nyderlandų sostinė yra Haga, o ne Amsterdamas. Vėliau ji pripažino, kad "padarė spaudos klaidą" ir išbraukė netinkamą eilutę.

  Zelenskis lankėsi Kanadoje liepos 2-4 dienomis. Toronte įvyko tarptautinė konferencija, skirta Ukrainos reformoms paremti.

  Kitais metais panašus renginys vyks Lietuvos sostinėje Vilniuje. Su tokiu pasiūlymu į Ukrainos prezidentą kreipėsi Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Zelenskis aureagavo teigiamai.

  Dar šia tema

  Peskovas pakomentavo Zelenskio raginimą paleisti jūreivius
  Simonian ukrainietiškai paprašė Zelenskio, kad Višinskį išleistų į laisvę
  Apklausa parodė, kad Zelenskio partija praranda rinkėjų paramą
  Tegai:
  Vladimiras Zelenskis, Kanada, Ukraina

  Svarbiausios temos