15:40 2020 Lapkričio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  27

  Vietiniai skulptūrą jau lygina su žydrais pasakų herojais "Smurfais", prisimena ankstesnius nenusisekusius menininkų kūrinius

  VILNIUS, liepos 6 — Sputnik. Pirmoji JAV ponia Melania Trump sulaukė pirmosios savo skulptūros, rašo BBC.

  Kūrinys išdygo jos gimtinėje Slovėnijoje. Skulptūra išdygo Sevnicos miestelyje, kuriame Melania Trump gimė. Skulptūros idėja kilo JAV menininkui Brad Downey. Jis pasamdė slovėną kūrėją Ales Zupevc, o šis Melanios Tramp skulptūrą sukūrė tiesiog iš medžio kamieno.

  Negrabiai išdrožta žmogaus figūra nuspalvinta žydrais dažais, į viršų iškėlusi vieną ranką. Internautai spėjo pastebėti, kad greičiausiai menininkas siekė atkartoti Melanios Tramp aprangą, pasirinktą jos vyro JAV prezidento Donaldo Trumpo inauguracijai.

  ​Vietiniai skulptūrą jau lygina su žydrais pasakų herojais "Smurfais", prisimena ankstesnius nenusisekusius menininkų kūrinius.

  Skulptūrą užsakęs menininkas Brad Downey teigė, kad taip norėjo užmegzti dialogą dėl JAV politinės situacijos. Iki rugpjūčio pabaigos Slovėnijos sostinėje Liublianoje eksponuojama jo paroda. Galerijos, kur rodomi menininko darbai, atstovai teigė, kad ši skulptūra gali būti tik pokštas.

  Sevnica į smalsuolių akiratį pateko 2016-aisiais, kai JAV prezidentu buvo išrinktas Donaldas Trampas. Turistus į miestelį traukia Melanios Tramp vaikystės pėdsakai. Tuo naudojasi ir vietiniai – atvykėliams siūlo įvairių su Melania Trump susijusių suvenyrų.

  Dar šia tema

  Trampas pavadino Megan Markl "bjauria" dėl jos pasisakymų jo atžvilgiu
  Trampas "užmigo", kai karalienė Elzbieta II sakė tostą — video
  Trampas pavadino Putiną "nuostabiu vaikinu"
  Tegai:
  skulptūra

  Svarbiausios temos