06:02 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  56

  Klincevičiaus nuomonę Donaldo Trampo prezidentavimas bus įtrauktas į istoriją kaip pasaulio strateginio stabilumo sunaikinimo laikas

  VILNIUS, liepos 7 — Sputnik. Vietoj to, kad būtų išspręsta situacija dėl branduolinio sandorio, Jungtinės Valstijos gali imtis agresyvių veiksmų prieš Iraną, kuris susprogdins visus Artimuosius Rytus, sakė Federacijos Tarybos gynybos ir saugumo komiteto narys Francas Klincevičius.

  Rusijos užsienio reikalų ministerijos pastatas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Наталья Селиверстова

  Iranas pradeda kaupti urano daugiau nei numato branduolinis sandoris, sakė Irano užsienio reikalų ministro pavaduotojas Abas Arakči. Tuo tarpu Teheranas suteikė 60 dienų branduolinio sandorio šalims galimybę išspręsti Irano pretenzijas, rašo RIA Novosti.

  "Tai yra tikėtinas sprendimas, kurį sukėlė JAV pasitraukimas iš branduolinio sandorio. Akivaizdu, kad tai gali kažkam nepatikti, bet Iranas pirmiausia rūpinasi savo pačių saugumu", — sekmadienį žurnalistams sakė Klincevičis. Jo nuomone, susitarimai čia yra beverčiai.

  "Aš taip pat baiminuosi, kad JAV ne tik neatreaguos į šį Irano sprendimą, bet ir imsis veiksmų, kurie tik paskatins jį dar labiau sustiprinti savo branduolinės programos darbą. Negalime atmesti agresyvių Jungtinių Valstijų veiksmų, galinčių susprogdinti visus Artimuosius Rytus" — sakė senatorius.

  Pasak Klincevičiaus, "Donaldo Trampo prezidentavimas bus įtrauktas į istoriją kaip pasaulio strateginio stabilumo sunaikinimo laikas".

  Dar šia tema

  Trampas pavadino Putiną "nuostabiu vaikinu"
  Trampas pavadino Megan Markl "bjauria" dėl jos pasisakymų jo atžvilgiu
  Trampas pareiškė, kad Iranas neįstengs ilgam užblokuoti Hormuzo sąsiaurio
  Tegai:
  Donaldas Trampas, Iranas, JAV

  Svarbiausios temos