05:26 2020 Sausio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  26

  Pasak Hempelio, užsienio kompanijas labiausiai domina investicijos į turizmą, nekilnojamąjį turtą, mediciną ir žemės ūkį

  VILNIUS, liepos 8 — Sputnik. Vokietijos verslo delegacija ketina rudenį aplankyti Krymą, planuoja bendradarbiauti žemės ūkio ir kurorto sferose, RIA Novosti cituoja Krymo Parlamento tarptautinių santykių komiteto vadovo Jurijaus Hempelio žodžius.

  Anot jo, delegacijos atstovas dabar yra Kryme su pažintiniu vizitu.

  "Padedamas kolegų jis tyrė, į kokias sritis jie galėtų investuoti. Visų pirma, tai yra kurorto ir žemės ūkio verslas. Mes suplanavome ir aptarėme verslo delegacijos atvykimą spalio mėnesį", — sakė Hempelis.

  Užsienio kompanijas, pasak jo, daugiausia domina investicijos į žemės ūkį, turizmą, nekilnojamąjį turtą, taip pat į mediciną.

  Po 2014 metų kovo mėnesį vykusio referendumo Krymas tapo Rusijos regionu. 96,77 proc. Krymo Respublikos rinkėjų ir 95,6 proc. Sevastopolio gyventojų pasisakė už prisijungimą prie Rusijos. Ukraina vis dar laiko Krymą savo, bet laikinai okupuota teritorija.

  Rusijos vadovybė ne kartą pareiškė, kad Krymo gyventojai demokratiniu būdu, laikydamiesi tarptautinės teisės ir JT Chartijos, balsavo už susijungimą su Rusija. Pasak Rusijos prezidento Vladimiro Putino, Krymo klausimas "uždarytas visiems laikams".

  Dar šia tema

  Krymas atmeta galimybę derėtis su Kijevu dėl pusiasalio statuso
  Buvęs Vokietijos kancleris pripažino teisėtą Krymo prisijungimą prie Rusijos
  Porošenko: žengtas pirmasis žingsnis link Rusijos Krymo pripažinimo Europoje
  Tegai:
  Vokietija, Rusija, Krymas

  Svarbiausios temos