08:47 2019 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1144
 • RUB71.3066
  Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis, archyvinė nuotrauka

  Zelenskis išvadino valdininką plėšiku ir išvarė jį iš Boryspilio posėdžio

  © AFP 2019 / ODD ANDERSEN
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  5010

  Ukrainos prezidentui nepatiko Godunkos šūksniai iš salės. Ukrainos prezidentas pareiškė, kad kai kas nors "daug šūkauja", jis paprašo pagalbininkų rasti informaciją apie šį asmenį internete. Po to iš telefono ekrano jis perskaitė straipsnį

  VILNIUS, liepos 10— Sputnik. Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis išvarė vietinį tarybos sekretorių Jaroslavą Godunką iš posėdžio Boryspilyje (Kijevo regione), praneša "Obozrevateli".

  Zelenskiui nepatiko Godunkos šūksniai iš salės. Ukrainos prezidentas pabrėžė, kad kai kas nors "daug šūkauja", jis paprašo pagalbininkų rasti informaciją apie šį asmenį internete. Po to iš telefono ekrano jis perskaitė straipsnį.

  "Aš čia perskaičiau laikraštyje; sakykite, tiesa tai, ar ne: "Boryspilio miesto tarybos sekretorius, partijos "Batkyvščina" narys, anksčiau buvo nuteistas pagal Ukrainos baudžiamojo kodekso 3 straipsnio 142 dalį "Apiplėšimas", susijusią su sunkiais kūno sužalojimais. Jaroslavai Nikolajevičiau, tai jūs? Išeikite iš čia! Išeikite, plėšike", ― sakė Zelenskis.

  Godunokas pasipiktino ir pavadino šį įvykį "cirku" ir priminė prezidentui jo žodžius iš inauguracinės kalbos, kad "kiekvienas ukrainietis yra prezidentas". Zelenskis atsakė, kad Godunokas "tikrai ne prezidentas", nes valstybės lyderis ― ne nusikaltėlis. 

  Dar šia tema

  Zelenskis įvardijo "vienintelį būdą" sustabdyti "Nord Stream- 2"
  Zelenskis pasiūlė Putinui susitikti Minske
  Zelenskis papasakojo apie rusų kalbos ateitį Donbase
  Tegai:
  atviri posėdžiai, Vladimiras Zelenskis, Ukraina

  Svarbiausios temos