02:03 2020 Gegužės 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  63

  Televizijos laidų vedėjas buvo įrašytas į skandalingos Ukrainos svetainės bazę po to, kaip jis surengė telekonferenciją tarp Rusijos ir Ukrainos "Reikia pakalbėti"

  VILNIUS, liepos 14 — Sputnik. Rusijos televizijos laidų vedėjas Andrejus Malachovas įtrauktas į Ukrainos svetainės "Taikdarys" ("Mirotvorec") duomenų bazę, atitinkama informacija pasirodė šioje svetainėje.

  Televizijos laidų vedėjas buvo įtrauktas į skandalingos Ukrainos svetainės bazę po to, kaip jis televizijos kanale "Rossija 1" surengė telekonferenciją tarp Rusijos ir Ukrainos "Reikia pakalbėti". Tas pats likimas ištiko antrąją šios telekonferencijos vedėją Mariją Sitel. Po transliacijos abu televizijos vedėjai buvo įtraukti į juodąjį sąrašą su formuluote "Sąmoningas dalyvavimas Rusijos informacinėje ir propagandinėje provokacijoje".

  Sprendimas dėl to, kad televizijos kanalas "Rossija 1" ir Ukrainos televizijos kanalas "NewsOne" surengs telekonferenciją, buvo priimtas birželio 8 dieną. Tačiau po kurio laiko kanalas "NewsOne" pareiškė, kad atsisako rengti telekonferenciją dėl grasinimų fizižkai susidoroti. Ukrainos generalinė prokuratūra pasirengimą pavadino valstybės išdavyste.

  Nepaisant to, televizijos kanalas "Rossija 1" neatšaukė renginio. Maskvos studijoje buvę  įžymybės ir paprasti žmonės bendravo su Ukrainos gyventojais per Skype.

  Svetainė "Taikdarys" yra žinoma dėl skandalingų publikacijų, kuriose skelbiami duomenys apie žurnalistus, nepripažintų DLR ir LLR sukilėlius ir kitus asmenis. Kai kurie žmonės iš sąrašo, įskaitant žurnalistus, sulaukdavo grasinimų. "Taikdarys" duomenų bazėje taip pat pateikiama informacija apie daugelį Rusijos kultūros veikėjų.

  Svetainės "Taikdarys" duomenų bazėje yra ir Sputnik Lietuva vyriausiasis redaktorius Maratas Kasemas.

  Dar šia tema

  Putinas ir Zelenskis ras išeitį iš krizės, mano Ukrainos prodiuseris
  Tegai:
  Ukraina, Rusija

  Svarbiausios temos