22:11 2020 Kovo 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  32

  Tokiu būdu Rusijos Valstybės Dūmos deputatas sureagavo į Ukrainos politiko pasisakymą apie Ukrainos raketas, kurios "akimirksniu gali sunaikinti tiltą"

  VILNIUS, liepos 16 — Sputnik. Tiltas per Kerčės sąsiaurį yra atsparus išoriniam poveikiui, nes yra patikimai apsaugotas, sakė RIA Novosti Valstybės Dūmos deputatas iš Krymo Michailas Šeremetas.

  Krymo tiltas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Инфоцентр "Крымский мост"

  Taip jis pakomentavo buvusio Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretoriaus Aleksandro Turčinovo interviu "LB.ua", kuriame jis sakė, kad Ukrainos sukurtos sparnuotosios raketos "Neptun" per kelias minutes gali sunaikinti bet kokį Rusijos karo laivą ir "nugriauti" Krymo tiltą.

  "Krymo tiltas turi daugiapakopę, modernią ir integruotą apsaugą, kuri veikia visą parą. Tiltas patikimai saugomas žemės, povandeninių, paviršinių ir oro pajėgų", — sakė Šeremetas.

  Jis pridūrė, kad tiltas yra strateginis objektas, o bet kokios provokacijos prieš jį bus nedelsiant sustabdytos.

  Tiltas per Kerčės sąsiaurį jungia Krymą ir Krasnodarą. Greitkelis yra ilgiausias Rusijoje — tilto ilgis siekia 19 kilometrų. Automobilių eismas tiltu buvo pradėtas pusę metų anksčiau, nei buvo numatyta. Traukinių eismas prasidės 2019 metais.

  Iš pradžių automobilių eismo pradžia buvo planuojama 2018 metų gruodžio mėnesį, tačiau darbai buvo baigti anksčiau. 2018 metų gegužės 15 dieną Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas atidarė tilto per Kerčės sąsiaurį automobilių kelio dalį, o kitą dieną prasidėjo transporto priemonių eismas.

  Dar šia tema

  Nutiestas pirmasis Krymo tilto geležinkelio kelias
  Sujungtos pirmojo Krymo tilto geležinkelio kelio jungtys — video
  Ant Krymo tilto buvo užfiksuotas rekordinis greičio viršijimas
  Tegai:
  Ukraina, Rusija, Krymo tiltas

  Svarbiausios temos