00:50 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  17

  Merkel, palikusi partijos "Vokietijos krikščionių demokratų sąjunga" pirmininkės postą 2018 metais, pranešė, kad nebepretenduos į šias pareigas, taip pat 2021 metais ji neketina vėl tapti kanclere

  VILNIUS, liepos 19 — Sputnik. Vokietijos kanclerė Angela Merkel pareiškė, kad nesigaili atsistatydinusi iš "Vokietijos krikščionių demokratų sąjungos" (CDU) partijos pirmininkės pareigų, rašo RIA Novosti.

  Angela Merkel, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алексей Витвицкий

  "Ne, aš nesigailiu dėl to", — sakė Merkel, atsakydama į žurnalisto klausimą Vokietijos žiniasklaidos transliuotoje spaudos konferencijoje Berlyne.

  Kalbėdama apie konservatorių partijos reitingo sumažėjimą, kurį patvirtina apklausos rezultatai, kanclerė pareiškė, kad, jos nuomone, jei partija "toliau ramiai tęs darbą", pagerins savo poziciją.

  2018 metais Annegret Kramp-Karrenbauer pakeitė Merkel CDU pirmininkės pareigose. Merkel, vadovavusi Vokietijos Vyriausybei nuo 2005 metų, pranešė, kad nebepretenduos į CDU pirmininkės pareigas, taip pat 2021 metais ji neketina vėl tapti kanclere. Dauguma vokiečių mano, kad Kramp-Karrenbauer nėra tinkama kanclerės pareigoms.

  Dar šia tema

  Merkel pakomentavo neseniai įvykusius drebulio priepuolius
  Merkel pasijuto blogai susitikimo su Suomijos premjeru metu
  Po kelių priepuolių Merkel Berlyne klausėsi himnų sėdėdama
  Specialistai iš lūpų perskaitė, ką priepuolio metu sakė Merkel
  Tegai:
  atsistatydinimas, Angela Merkel, Vokietija

  Svarbiausios temos