13:36 2020 Rugsėjo 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  61

  Vyro kūnas pragulėjo už šaldytuvo beveik dešimt metų, kol darbuotojai nusprendė perstatyti įrangą

  VILNIUS, liepos 23 — Sputnik. Ajovos valstijoje "No Frills" prekybos centro darbuotojai sandėlyje aptiko savo kolegos, kuris dingo prieš 10 metų, kūną, praneša "Oklahoma's News 4".

  Emblema ant policijos pareigūno uniformos, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Наталья Селиверстова

  Laris Elis Muriljo-Monkadas dingo 2009 metų lapkričio 28 dieną. Pasak jo tėvų, jis vartojo vaistus, kurie neigiamai veikė jo psichiką ir nuotaiką. Tądien, kai dingo, jis nusiminęs kažkur išėjo.

  Policija apklausė visus Lario pažįstamus, išsiuntė prašymus laikino sulaikymo įstaigoms ir netgi imigracijos centrams (dingęs vyras gimė Hondūre), tačiau jo rasti nepavyko.

  Dabar tyrėjai mano, kad Laris tą dieną nuvyko į darbą. Prekybos centro sandėlyje buvo daug šaldytuvų, ant kurių buvo patogu sėdėti. Darbuotojai dažnai ten būdavo per pertraukas.

  Galbūt, Laris nusprendė pabūti vienas, prisėdo pailsėti ir netyčia įkrito į tarpą tarp sienos ir šaldytuvo. Jis nesugebėjo pats iš ten išlipti, o jo pagalbos šauksmų niekas greičiausiai neišgirdo dėl įrangos keliamo triukšmo.

  Vyro kūnas pragulėjo už šaldytuvo beveik dešimt metų, kol darbuotojai nusprendė perstatyti įrangą. Laris atpažintas iš drabužių, tada jo tapatybė buvo patvirtinta DNR analizės metu. Nurodoma, kad mirties priežastis — nelaimingas atsitikimas.

  Dar šia tema

  Tauragės rajone vietos politikės sūnus bandė išžaginti gimnazijos dešimtokę
  Instagram tinklaraštininkės gerbėjas nužudė ją ir paviešino kūno nuotrauką
  Tegai:
  dingęs be žinios, JAV

  Svarbiausios temos