14:26 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  56

  Anksčiau į Zelenskį buvo kreiptasi su pasiūlymu paleisti traukinius į Krymą

  VILNIUS, liepos 27 — Sputnik. Ukrainos prezidento tinklalapyje paskelbta peticija su prašymu atnaujinti susisiekimą oro transportu su Rusija. 

  Iniciatyvos autorė Viktorija Temčenko pažymi, kad dėl to, jog nėra tiesioginių skrydžių tarp Rusijos ir Ukrainos miestų, kenčia ukrainiečiai, nes negali pasimatyti su savo artimaisiais ir giminaičiais.

  Peticija buvo užregistruota liepos 25 dieną. Naujienos skelbimo metu idėją palaikė 126 vartotojai. Dabar autoriui liko 91 diena, kad surinktų 25 tūkstančius balsų, reikalingų, norint pateikti peticiją valdžiai svarstyti.

  Tiesioginiai skrydžiai tarp Rusijos ir Ukrainos nutrūko 2015 metų spalį. Be to, Ukrainos valdžia uždraudė Rusijos oro linijų bendrovėms kirsti Ukrainos oro erdvę tranzitinių skrydžių metu. Šį pavasarį Rusijos aviacija pasiūlė Ukrainai atnaujinti reguliarius ir užsakomuosius reisus keleivių labui.

  Be to, neseniai prezidento tinklalapyje pasirodė dar viena peticija — paleisti traukinius į Krymą, be to, prieš prasidedant traukinių eismui Krymo tiltu. Pasiūlymo autorius — ukrainietis, kuris išvyko iš Sevastopolio po Krymo susivienijimo su Rusija. Jis tai paaiškino tuo, kad dabar kelionė į pusiasalį "ilga ir brangi".

  2014 metų pabaigoje Kijevas inicijavo susisiekimo su Krymu autobusais ir geležinkeliu nutraukimą.

  Dar šia tema

  Rytinė mankšta, šypsenos ir jūra: kaip Kryme ilsėtasi sovietmečiu
  Buvęs Ukrainos diplomatas: Kijevas negalės "nugalėti" Rusijos
  Turistai iš Ukrainos ir toliau keliauja į Krymą, nepaisydami bauginimų
  Statybininkai baigė tiesti Krymo tilto geležinkelį
  Tegai:
  Rusija, Ukraina, Krymas, Vladimiras Zelenskis

  Svarbiausios temos