17:05 2020 Rugsėjo 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1797
 • RUB88.6075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  60

  SBU pareigūnai liepos 25 dieną sulaikė "Nika Spirit" Izmailo uoste; anot Kijevo, tanklaivis anksčiau buvo vadinamas "Neyma" ir dalyvavo blokuojant Ukrainos laivų praėjimą provokacijos metu Kerčės sąsiauryje

  VILNIUS, liepos 30 — Sputnik. Ukrainoje buvo areštuotas Rusijos tanklaivis "Nika Spirit" kartu su kratų metu konfiskuotais dokumentais, praneša RIA Novosti su nuoroda į šalies vyriausiąjį karo prokurorą Anatolijų Matiosą.

  "Mes tai padarėme. Taškas!" — jis parašė savo Facebook puslapyje.

  Be to, Matiosas pažymėjo, kad Ukrainos teismas patikrino Ukrainos saugumo tarnybos (SBU) karinių prokurorų ir tyrėjų veiksmų teisėtumą.

  Jis taip pat pabrėžė, kad Ukrainos įstatymai nenumato gauti konsulo ar diplomatinės institucijos atstovo sutikimą ar leidimą atlikti tyrimo veiksmus dėl jūrų ar upių transporto, kuris yra Ukrainos teritorijoje.

  SBU pareigūnai liepos 25 dieną sulaikė "Nika Spirit" Izmailo uoste. Anot Kijevo, tanklaivis anksčiau buvo vadinamas "Neyma" ir dalyvavo blokuojant Ukrainos laivų praėjimą provokacijos metu Kerčės sąsiauryje.

  Buvo ieškoma laivo, konfiskuoti dokumentai, pokalbių įrašai ir laivo žurnalai. Įgula buvo tardoma, bet vėliau visa grįžo į Rusiją.

  Dar šia tema

  SBU sulaikė Rusijos tanklaivį
  Paskelbtas vaizdo įrašas, kaip Ukraina sulaiko Rusijos tanklaivį
  Ukrainoje sulaikyto tanklaivio jūreiviai atskleidė įvykio detales
  Tegai:
  Kerčės sąsiauris, Ukraina, tanklaivis, Kijevas

  Svarbiausios temos