03:54 2020 Balandžio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.0867
 • RUB80.6900
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  51

  Tai jau ne pirmas toks Amerikos vadovo akibrokštas — balandį susitikime su NATO generaliniu sekretoriumi Jensu Stoltenbergu jis pareiškė, kad jo tėvas Fredas Trampas gimė Vokietijoje, nors jo gimtinė yra Bronksas, Niujorkas

  VILNIUS, rugpjūčio 2 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas teigė, kad TSRS nustojo egzistuoti dėl to, kad buvo pavadinta Rusija, skelbia kanalas RT.

  "Prisimenate Tarybų Sąjungą, kai jie visi buvo kartu? Iki tol, kol jie nusprendė, kad vadins save Rusija. Kai jie buvo kartu, tai visada buvo jų svajonė, ir po to jie tapo Rusija", — kalbėjo Trampas Respublikonų partijos nariams  Sinsinatyje.

  Tai jau ne pirmas toks Amerikos vadovo akibrokštas. Balandį susitikime su NATO generaliniu sekretoriumi Jensu Stoltenbergu jis pareiškė, kad jo tėvas Fredas Trampas gimė Vokietijoje, nors jo gimtinė yra Bronksas, Niujorkas.

  O 2018 metų gruodžio mėnesį JAV prezidentas su rašybos klaidomis Twitter paskyroje parašė apie Sirijoje nuveiktus darbus, tuo sukeldamas sekėjų pasipiktinimą.

  Dar šia tema

  Trampas neatmeta galimybės aptarti su Putinu "kišimąsi į rinkimus"
  Trampas rimtai susimąstė priimti Putino kvietimą į Pergalės jubiliejų
  Trampas pajuokavo su Saudo Arabijos princu — video
  "Trampas — laisvas, bet apribotas": kokia yra JAV vadovo susitikimo su Putinu svarba
  Trampas pasiūlė Putinui pagalbą kovoje su miškų gaisrais Sibire
  Tegai:
  Donaldas Trampas, NATO, Amerika

  Svarbiausios temos