22:43 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1342
 • RUB80.0425
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  126

  Incidentas įvyko viešbučio restorane, jo darbuotojai pakomentavo kilusį "tarptautinį skandalą"

  VILNIUS, rugpjūčio 6 — Sputnik. Ispanijos viešbučio darbuotojai papasakojo apie skandalą, kurį dėl Rusijos vėliavos viešbučio restorane sukėlė turistai iš Ukrainos.

  "Mūsų restorano teritorijoje esanti Rusijos vėliava rodo, kad meniu yra rusiškos virtuvės patiekalų. Tačiau klientai susiejo šį simbolį su nacionalizmu ir pareikalavo jį pašalinti", — Ura.ru pasakojo viešbučio atstovas.

  Anot jo, pasipiktinę Ukrainos turistai pažadėjo parašyti blogus atsiliepimus apie viešbutį ir paversti jį "juodu tašku ukrainiečiams".

  Tuo pat metu leidinio pašnekovas teigė, kad šiame viešbutyje dažnai apsistoja ukrainiečiai ir nė vienas iš jų niekada nesiskundė dėl Rusijos vėliavos.

  Apie "tarptautinį skandalą" Ispanijos miesto Salou viešbutyje Facebook papasakojo vartotojas slapyvardžiu Davidas Plasteris.

  Anot jo, kelios ukrainiečių šeimos restorane pastebėjo Rusijos vėliavą ir pareikalavo ją nuimti, kad "nesijaustų siaubingai per vakarienę". Tačiau viešbučio administratorius atsisakė tai padaryti, pridurdamas, kad viešbučio pozicija yra "visos Ispanijos pozicija".

  Maskvos ir Kijevo santykiai pablogėjo atsižvelgiant į situaciją Ukrainoje ir aplink Krymą. Ukraina įvedė sankcijas 2015 metų rugsėjo mėnesį, o vėliau jas pakartotinai pratęsė ir išplėtė, dėl to Rusijos vadovybė buvo priversta imtis atsakomųjų priemonių.

  Maskva nuolat nepagrįstai kaltinama "kišimusi" į kaimyninės šalies reikalus, taip pat "dalyvavimu" konflikte Donbase, "šnipinėjimu ir kibernetiniais išpuoliais". Be to, Ukrainos valdžia nuolat pateikia radikalius pareiškimus ir ragina juos bendrauti su Rusija "panaudojant jėgą".

  Kremlius nuolat pabrėžia, kad Rusija suinteresuota, jog Kijevas įveiktų politinę ir ekonominę krizę.

  Dar šia tema

  Ukrainoje sulaikyto tanklaivio jūreiviai atskleidė įvykio detales
  Zelenskio partija paragino išsaugoti ukrainiečių kalbos kvotas žiniasklaidoje
  Rusijos sportininkai pasirodys su savo vėliava olimpinėse žaidynėse Tokijuje
  Tegai:
  Ispanija, vėliava, Ukraina, Rusija

  Svarbiausios temos