21:19 2020 Rugpjūčio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1726
 • RUB86.6018
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  32

  Pirmą kartą Ukrainos istorijoje parlamente susiformavo vienpartinė dauguma – Zelenskio partija "Liaudies tarnas" surinko 43,16 proc. balsų

  VILNIUS, rugpjūčio 7 — Sputnik. Trečiadienį parlamento laikraštyje "Golos Ukrainy" buvo paskelbtas į Aukščiausioji Rada išrinktų deputatų sąrašas (pdf *).

  Jis buvo išspausdintas ukrainiečių kalba sutarties su Centrine rinkimų komisija pagrindu pagal pateiktus originalus.

  Sąraše pateikiami deputatų vardai abėcėlės tvarka, nurodant jų gimimo datą, gyvenamąją vietą, partijos ir apskrities, kurioje jie buvo išrinkti, pavadinimą.

  Neeiliniai Ukrainos Aukščiausiosios Rados rinkimai buvo surengti šių metų liepos 21 dieną. Rezultatus VRK paskelbė liepos 26 dieną.

  Pirmą kartą Ukrainos istorijoje parlamente susiformavo vienpartinė dauguma — prezidento Vladimiro Zelenskio partija "Liaudies tarnas" surinko 43,16 proc. balsų ir laimėjo daugumoje sričių, išskyrus Donecko, Lugansko ir Lvovo.

  Į Aukščiausiąją Radą taip pat pateko Jurijaus Boiko partija "Opozicijos platforma — Už gyvybę" su 13,05 proc. balsų, buvusios premjerės Julijos Tymošenko partija "Batkivščina" (8,18 proc. balsų), buvusio prezidento Petro Porošenkos partija "Europos solidarumas" (8,1 proc.) ir muzikanto Sviatoslavo Vakarčiuko partija "Balsas" (5,82 proc.).

  Dar šia tema

  Žiniasklaida: Porošenka paprašė JAV pagalbos nagrinėjant baudžiamąsias bylas
  Panamoje iškelta byla dėl galimo Porošenkos pajamų slėpimo
  Porošenka pasivadino Minsko susitarimų autoriumi
  Tegai:
  Ukraina, Ukrainos Aukščiausioji Rada

  Svarbiausios temos